EN_01464826_0025, Joanna Moro, 2021
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Moro na zdjęciu z komunii syna. Aktorka wyraziła gorzką refleksję na temat uroczystości

"Małe polskie wesela", skwitowała

Dorota Falkowska 19 maja 2022 21:08
EN_01464826_0025, Joanna Moro, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Moro jest szczęśliwą mamą trójki wspaniałych pociech – synków: Mikołaja, Jeremiego i córki Ewy. Aktorka znana między innymi z serialów "Anna German" i "Blondynka" regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych urocze zdjęcia z dziećmi i dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami na temat macierzyństwa. Kilka dni temu jej młodszy syn przystąpił do pierwszej komunii świętej. Był to dla dumnej mamy bardzo ważny dzień, ale jednocześnie doprowadził ją do smutnych wniosków.

Pierwsza komunia święta syna Joanny Moro

Odświętne stroje, spotkania rodzinne w licznym gronie, ucztowanie i... prezenty. Z tym większości osób kojarzy się świętowanie po uroczystej mszy świętej z okazji przyjęcia tego ważnego dla katolików sakramentu. Młodszy syn Joanny Moro, Mikołaj, również w tym roku celebrował przystąpienie do komunii świętej. Dumna mama, dla której również był to z pewnością bardzo ważny dzień, pochwaliła się zdjęciami z uroczystości na swoim profilu na Instagramie. Wpis opatrzyła życzeniami dla swojej pociechy, a także gorzkim wnioskiem na temat dzisiejszych komunii. 

"Niech w Twym sercu zawsze gości Bóg miłości i Dobra 🤍a wiara i ogromna moc, która masz w sobie przenosi góry!", napisała Joanna Moro, dla której wiara odgrywa w życiu dużą rolę.

Czytaj także: „Jest moją ostoją"... Oto niezwykle romantyczna historia miłości Joanny Moro i Mirosława Szpilewskiego

W drugiej części wpisu aktorka spojrzała na komunię od "życiowej strony" i dodała swoje spostrzeżenie:

"A tak bardziej życiowo teraz. Jakie dziś prezenty w modzie? U nas tym razem mam wrażenie bardzo niestandardowo. Choć ogólnie szlag mnie trafia na te małe polskie wesela… Jak wy odbieracie ten czas komunijny w dzisiejszych czasach? Wiem, że niestety często dochodzi później do porównań między dziećmi: kto, ile, gdzie i w ogóle", wyraziła swoje zmartwienie aktorka.

Zgadzacie się z tym wnioskiem? 

Zobacz także: Weronika Rosati o córeczce: „Ela ma bardzo silną osobowość. Wie, czego chce, a czego nie”

EN_01464826_0009, Joanna Moro, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.