EN_01464826_0025, Joanna Moro, 2021
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi!

Joanna Moro pokazała siostrę! Co za podobieństwo!

Wyglądają jak bliźniaczki!

Aleksandra Frankowska 26 lipca 2021 19:27
EN_01464826_0025, Joanna Moro, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Moro oryginalnie pochodzi z Litwy. To właśnie tam mieszka jej najbliższa rodzina, którą regularnie odwiedza. Tym razem pokazała zdjęcie z młodszą siostrą Kamilą, a fani zachwycają się ich niesamowitym podobieństwem. Mimo różnicy wieku, Joanna i Kamila wyglądają jak bliźniaczki!

Czytaj też: Joanna Moro przełamuje tabu. Aktorka karmi piersią 15-miesięczną córeczkę

Kariera Joanny Moro

Bez wątpienia największą sławę Joannie Moro przyniosła rola Anny German. Zyskała wówczas ogromne uznanie wśród fanów, a propozycje zawodowe sypały się jej wówczas jak z rękawa. Obecnie Joanna Moro skupia się jednak na wychowywaniu dzieci. Niedawno po raz kolejny została mamą.

Joanna Moro pokazała siostrę – wyglądają jak bliźniaczki

Aktorka wybrała się na Litwę, by odwiedzić swoich bliskich. Przy okazji pokazała fanom swoją młodszą siostrę Kamilę. Ci od razu zauważyli łudzące podobieństwo między kobietami. Mimo różnicy wieku, wyglądają jak bliźniaczki.

Zobacz też: Joanna Moro zaskoczyła nową fryzurą. Teraz ma krótkie włosy!

Pod zdjęciem Joanny Moro posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy i zachwytów nad ich urodą. Większość nie dowierza, że Kamila jest rzeczywiście młodsza od Joanny.

A Wy, jak oceniacie podobieństwo aktorki i jej siostry? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?