VIDEO VIVY!

Odeta Moro: „Dziecko jest pewnego rodzaju pasożytem, wysysa z nas wszystko”

„Mam inny system wartości, a zmieniło go dziecko”

Gabriela Czernecka 10 marca 2019 15:49

Odeta Moro po raz pierwszy opowiedziała o dojrzałym macierzyństwie. Ten wyjątek uczyniła tylko dla VIVY! i w wyjątkowej rozmowie z Krystyną Pytlakowską opowiedziała o tym, dlaczego musiała mieć pewność, że drugie macierzyństwo będzie spokojne, poukładane, łagodne i radosne. Jak sprawdza się w roli mamy? Czym dla niej różni się wychowywanie córki od wychowywania syna? Dlaczego tak późno zdecydowała się na drugie dziecko i czy żałuje tej decyzji? 

Odeta Moro w wywiadzie dla VIVY!

„To dziecko, które prawie w ogóle nie płacze. Chociaż przygotowywałam się na to, że będę miała krótkie noce, a mój egoizm schowałam głęboko w sobie i zapomniałam, że mam jakieś potrzeby. Teraz już wiem, że to były obawy na wyrost… Mój syn przesypia wszystkie noce. Możemy leżeć razem na łóżku, a jemu wystarcza, że czuje mój dotyk. Tak jakby rozumiał, że w życiu najważniejsze jest, aby żyć. I dać żyć innym. Po prostu być. Tak właśnie myślałam, kiedy starałam się o drugie dziecko. Musiałam tylko mieć odwagę, żeby wsiąść na ten statek i popłynąć razem z prądem, bez buntu”, opowiada Odeta Moro.

W rozmowie z Krystyną Pytlakowska gwiazda ujawnia, jak jej zdaniem wygląda dojrzałe macierzyństwo. Niedawno po raz drugi została mamą. „Bałam się, że w w wieku 40 + organizm w ciąży dostanie w kość”, wyznaje. 

W jakim jest momencie swojego życia? Teraz Odeta Moro stawia na siebie, ale nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale przede wszystkim w kwestii zdrowia. „Dziecko jest pewnego rodzaju pasożytem, które wyciąga z nas nie tylko emocje, ale i energię, które są mu potrzebne, by budować siebie”, mówi. Dziś gwiazda stawia więc na siebie i namawia inne kobiety do tego, by nie odkładały życia na później. „Tak było, a każdy poranek był walką o przetrwanie tego dnia. A teraz już nie chodzi o przetrwanie, a o celebrowanie bycia matką”, opowiada Krystynie Pytlakowskiej w najnowszej VIVIE!.

 Co jeszcze zdradziła na temat późnego macierzyństwa? Zobaczcie nasze video!  

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!