Z ŻYCIA GWIAZD

Synek Odety Moro skończył dwa latka. Gwiazda podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem!

„Mam inny system wartości, a zmieniło go dziecko”

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2020 13:05

Odeta Moro dwa lata temu została mamą. „Dokładnie o 10.30 27 sierpnia zmienił mi się świat”, napisała na Instagramie. Po raz pierwszy opowiedziała o dojrzałym macierzyństwie w wywiadzie dla VIVY!. W wyjątkowej rozmowie z Krystyną Pytlakowską opowiedziała o tym, dlaczego musiała mieć pewność, że drugie macierzyństwo będzie spokojne, poukładane, łagodne i radosne. Jak sprawdza się w roli mamy? Czym dla niej różni się wychowywanie córki od wychowywania syna? Dlaczego tak późno zdecydowała się na drugie dziecko i czy żałuje tej decyzji? Przypominamy, co mówiła w sierpniu 2019 roku w magazynie VIVA!.

Odeta Moro w wywiadzie dla VIVY!

„To dziecko, które prawie w ogóle nie płacze. Chociaż przygotowywałam się na to, że będę miała krótkie noce, a mój egoizm schowałam głęboko w sobie i zapomniałam, że mam jakieś potrzeby. Teraz już wiem, że to były obawy na wyrost… Mój syn przesypia wszystkie noce. Możemy leżeć razem na łóżku, a jemu wystarcza, że czuje mój dotyk. Tak jakby rozumiał, że w życiu najważniejsze jest, aby żyć. I dać żyć innym. Po prostu być. Tak właśnie myślałam, kiedy starałam się o drugie dziecko. Musiałam tylko mieć odwagę, żeby wsiąść na ten statek i popłynąć razem z prądem, bez buntu”, opowiada Odeta Moro. W rozmowie z Krystyną Pytlakowska gwiazda ujawniła, jak jej zdaniem wygląda dojrzałe macierzyństwo. Po raz drugi została mamą dokładnie dwa lata temu. „Bałam się, że w w wieku 40 + organizm w ciąży dostanie w kość”, wyznaje. 

Teraz Odeta Moro stawia na siebie, ale nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale przede wszystkim w kwestii zdrowia. „Dziecko jest pewnego rodzaju pasożytem, które wyciąga z nas nie tylko emocje, ale i energię, które są mu potrzebne, by budować siebie”, mówi. Dziś gwiazda stawia więc na siebie i namawia inne kobiety do tego, by nie odkładały życia na później. „Tak było, a każdy poranek był walką o przetrwanie tego dnia. A teraz już nie chodzi o przetrwanie, a o celebrowanie bycia matką”, opowiada Krystynie Pytlakowskiej w najnowszej VIVIE!. Dwa lata temu została mamą chłopca, który odmienił jej życie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

 Co mówiła nam na temat późnego macierzyństwa? Zobaczcie nasze video!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.