Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
POŻEGNANIE

Joanna Krupa w żałobie. Modelka mierzy się z wielką osobistą tragedią

Pożegnała najbliższego członka rodziny...

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 17:04
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od kilku tygodni Joanna Krupa przebywa w Polsce. Towarzyszy jej m.in. córeczka Asha. Niestety, w najnowszym wpisie modelka podzieliła się z fanami smutną informacją. Jurorka „Top model” pożegnała bliską sercu osobę...

Joanna Krupa w Polsce. Tak spędza czas z rodziną

Na co dzień mieszka w słonecznej Kalifornii z mężem Douglasem Nunesem oraz córeczką Ashą. Jednak od kilku tygodniu Joanna Krupa przebywa w Polsce. Wszystko z powodu zdjęć do nowego sezonu „Top model”, w którym jest jurorką i prowadzącą. 

Pobyt nad Wisłą to dla gwiazdy również okazja do odświeżenia znajomości i spędzenia czasu z najbliższymi, w tym z mamą Jolantą. Tym bardziej, że po okresie rozłąki do Joanny Krupy dołączyła jej ukochana córeczka. Od początku lipca mała Asha towarzyszy mamie. Niestety, radosne chwile przeplatają się z tymi niezwykle smutnymi... Jak poinformowała na Instagramie modelka, nie żyje bliska jej sercu osoba. 

Czytaj także: Karolina Pisarek w gorzkich słowach o Joannie Krupie: „wbiła mi nóż w plecy”

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Smutna Joanna Krupa w sesji dla „VIVY!”, czerwiec 2017

Nie żyje dziadek Joanny Krupy. Kim był Stanisław Piotrowski?

W niedzielny poranek Joanna Krupa opublikowała nowe zdjęcia córeczki. Połączyła je z fotografiami mężczyzny. Okazał się nim Stanisław Piotrowski, dziadek modelki. Niestety, mężczyzna zmarł, co potwierdziła prowadząca „Top model” we wpisie na Instagramie.

„Piekny czas w ślicznym miejscu przed smutnym czasem, gdzie musieliśmy się pożegnać z dziadkiem Stanisławem Piotrowskim i celebrować jego 90 lat pięknego życia”, podpisała zdjęcia Joanna Krupa.

Internauci w komentarzach złożyli modelce kondolencje. Podkreślili, że rozumieją jej ból związany ze stratą ukochanego członka rodziny...

„Ja ostatnio tez pożegnałam dziadka 95 lat”, „Wyrazy współczucia dla całej Waszej rodziny. Takie chwile są smutne, ale jednocześnie pełne refleksji i wspomień…Pani dziadek był bardzo przystojnym mężczyzną. Dożył pięknego wieku… Musiał być szczęśliwy i spełniony mając tak wspaniałych potomków jak Wy”, „Piękna córeczka a dziadek był pięknym mężczyzną.. Szczęście przeplatane smutkiem, życie… Wyrazy współczucia”, czytamy.

Kim był Stanisław Piotrowski? Jonna Krupa nie miała z nim kontaktu przez dekadę! Na szczęście jakiś czas temu udało im się odnowić relację

„Nie widziałam dziadka 10 lat. To było bardzo ważne spotkanie po latach”, ujawniła w rozmowie z dziennikarzem Fakt.pl jakiś czas temu. Dziadek modelki zmarł w wieku 90 lat. Joannie Krupie i jej rodzinie składamy wyrazy współczucia...  

Czytaj także: Joanna Krupa w żałobie. Modelka zamieściła rozrywający serce wpis

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa w sesji dla „VIVY!”, czerwiec 2017

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?