Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Horoskop numerologiczny 2020: sprawdź, co Cię czeka w nadchodzącym roku!

Co mówi przepowiednia dla Twojej liczby?

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2019 19:45
Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com

Co czeka nas w nadchodzącym 2020 roku? Gwiazdy nie obiecują znaczących zmian, a wręcz przeciwnie, sugerują, że powinniśmy skupić się na tym, co już mamy, aby osiągnąć jeszcze większy sukces. Pierwsza połowa roku zapewni szansę na rozwój, nie tylko zawodowy. Po burzliwym 2019 nadejdzie czas stabilności, również w życiu miłosnym. Sprawdź, co jeszcze przepowiada horoskop numerologiczny na 2020 rok!

Jak dokonać obliczeń i dowiedzieć się, jaką jesteś liczbą według numerologii? To bardzo proste. Dodaj do siebie każdą cyfrę Twojej daty urodzenia. Na przykład, jeśli osoba urodziła się 11 października 1990 roku, obliczenia wyglądają następująco:

1 + 1 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 0 = 4 + 18 = 22 = 4

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: JEDYNKA

Jedynki to niezależne osoby. Zazwyczaj kierują się jedynie własną opinią, nie biorą pod uwagę porad i wskazówek innych ludzi. To dość złożone natury, z którymi nie jest łatwo nawiązać relacje. Ze względu na stagnację, nadchodzący rok może być dla Jedynek przełomowy – niewykluczone, że stracą „napęd”.

Pomimo nietypowej dla Jedynek atmosfery roku, osoby te postawią na zdecydowane działania. Wytrwałości im nie brak, dlatego w pełni zrealizują wszystkie swoje plany, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Podpowiedź horoskopu: nie warto podążać ścieżką emocji i nie należy traktować innych osób z góry. Nadmierna zarozumiałość może być źródłem wielu problemów.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: DWÓJKA

Dwójki dążą w życiu do harmonii, stabilności i spokoju. Dyplomacja nie jest im obca, empatia jest doskonale rozwinięta, a uprzejmość i elastyczność tych osób to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie. Jednak Dwójki tracą panowanie nad sobą, gdy ktoś – lub coś – zakłóca uporządkowany bieg ich życia.

Horoskop przewiduje, że Dwójki nie będą narzekać na brak harmonii, pomimo starań rywali. Osoby te nie powinny poddawać się żadnym prowokacjom – każdy błąd będzie wykorzystany wyłącznie przeciwko nim. Z tego właśnie powodu Gwiazdy nie wykluczają poważnych problemów w drugiej połowie roku.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: TRÓJKA

Trójki to pogodne osoby, często cechujące się beztroskim podejście do życia. Kłopoty dnia codziennego w żaden sposób nie wpływają na ich równowagę emocjonalną. Wierzą, że każde wydarzenie w ich życiu ma wpływ na inne, a także uwielbiają być w centrum uwagi i czuć aprobatę innych.

W 2020 roku Trójki nie unikną wielu trudności. Będą musiały ciężko pracować, aby przybliżyć się do celu, którego w ostatnich miesiącach upływającego roku nie udało im się osiągnąć. W przeciwnym razie stracą pewną pozycję w społeczeństwie. Rok Szczura nie będzie jednak wyłącznie negatywny – horoskop przepowiada szczęście w miłości i doskonałą sytuację finansową.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: CZWÓRKA

Czwórka to osoby, które z całych sił dążą do stabilności. Niektóre aspekty życia pozostają dla nich nietykalne, ale pod wpływem okoliczności dostosowują się do zmian. Nie obawiają się wyzwań, cechuje je cierpliwość i wiara we własne możliwości. Z powodzeniem wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności.

Pomimo dość ugodowego charakteru, Czwórki powinny w tym roku unikać osób, które nie będą potrafiły pójść na kompromis. Rozwój kariery również nie sprawi im trudności, jednak niepewna sytuacja finansowa wciąż będzie źródłem wielu kłopotów. Horoskop numerologiczny przewiduje, że Czwórki już na początku roku będą mogły zrealizować jedno ze swoich najskrytszych marzeń.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: PIĄTKA

Piątki nie znają znaczenia słowa „niemożliwe”. Nie znoszą ograniczeń i rzadko działają zgodnie z ustalonymi odgórnie zasadami. Są to intelektualiści, którzy oceniają otoczenie poprzez pryzmat swoich własnych ustaleń. Często cechuje je impulsywność.

Horoskop numerologiczny zaleca Piątkom naukę współpracy z zespołem. W nadchodzącym roku będzie to dla nich niezbędne. Szczególną uwagę należy zwrócić na finanse – druga połowa roku będzie obfitować w udane inwestycje. Samotne Piątki prawdopodobnie odnajdą szczęście u boku osoby, która nie zrezygnuje z walki o harmonijny związek.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: SZÓSTKA

Szóstki to bardzo szczere i uczciwe osoby. I chociaż dbają o uczucia innych ludzi, często empatia przegrywa z wrodzoną arogancją. Egoizm Szóstek negatywnie wpływa na ich relacje z bliskimi, jednak zawsze znajdują sposób na porozumienie.

Nadchodzący rok będzie szczególnie udany dla tych Szóstek, które łączą pracę z ulubionym hobby. Nabyte umiejętności pomogą uzyskać długo oczekiwany awans. Szóstki, które tworzą stałe związki, nie będą narzekać na brak stabilności i harmonii.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: SIÓDEMKA

Siódemki wykazują się ponadprzeciętnymi zdolnościami analitycznymi. To osoby, które cenią sobie spokój i komfort psychiczny, dlatego często zamykają się w swoim własnym świecie. Rozsądne podejście do życia robi wrażenie na otoczeniu, jednak Siódemki rzadko angażują się w sprawy innych ludzi.

Horoskop numerologiczny na 2020 rok przewiduje zmiany, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zanim Siódemka podejmie ostateczną decyzję, powinna rozważyć nie tylko wszystkie za i przeciw, ale przede wszystkim fakt, czy ewentualna rewolucja życiowa nie pociągnie za sobą nieprzewidywalnych konsekwencji.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: ÓSEMKA

Ósemki zawsze dążą do osiągnięcia swoich celów. Jeśli muszą pokonać przeszkody, nie zwracają uwagi na zasady fair play i reakcję otoczenia. Przez to uważane są za okrutne osoby, niezdolne do empatii. Z tego powodu ich relacje z innymi zawsze są napięte.

Jeśli chodzi o 2020 rok, przepowiednia gwarantuje Ósemkom dwanaście miesięcy ciszy i spokoju. To doskonały czas na odzyskanie energii i motywacji do zdobywania nowych szczytów. Pomimo pozornej stagnacji, Ósemki już w pierwszej połowie roku będą miały szansę na awans. Miłość pozostanie dla nich na drugim miejscu.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: DZIEWIĄTKA

Dziewiątki charakteryzują się życzliwym podejściem do ludzi, nawet swoich wrogów. Jednocześnie wykazują tendencję do nadmiernego użalania się nad sobą i mają skłonność do częstych wahań nastroju. I chociaż otoczenie nie zawsze akceptuje emocjonalne wybuchy Dziewiątek, te osoby doskonale wiedzą, że tylko w ten sposób mogą przywrócić równowagę do swojego życia.

Horoskop numerologiczny przepowiada Dziewiątkom rok ciężkiej pracy. Los zapewni im szansę na sukces, ale upragniona nagroda nie będzie łatwa do osiągnięcia. Każde potknięcie zwiększy ryzyko porażki, negatywnie wpływając na niełatwy charakter Dziewiątek. Jedynie miłość nie przysporzy im kłopotów – życie osobiste zacznie się układać tak dobrze, jak nigdy dotąd. 

rok numerologiczny
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.