Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Nieznany sprawca zagraża Barbarze Kurdej-Szatan!

Aktorka wydała w tej sprawie mocne oświadczenie. Padły ostre słowa

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2019 08:58
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Początek tego roku jest wyjątkowo trudny dla Barbary Kurdej-Szatan. Najpierw internauci nie zostawili na aktorce suchej nitki za to, że w trakcie Sylwestra Marzeń, który prowadziła wraz z Tomaszem Kammelem, w pewnym momencie na scenę wszedł jej mąż, by zaśpiewać żonie utwór Weź nie pytaj z repertuaru Pawła Domagały (stwierdzono, że to nachalna promocja Rafała Szatana), to teraz konto pocztowe i Facebookowe gwiazdy padło ofiarą hakera! 

Haker próbował włamać się na konto Barbary Kurdej-Szatan. Oświadczenie aktorki

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim profilu na Instagramie mocny apel, w którym ujawniła kulisy tego smutnego zdarzenia. Okazuje się, że haker próbował już kilka razy włamać się na jej pocztę e-mail oraz na Facebooka. Na szczęście zarówno adres IP śmiałka, jak i inne dane potrzebne do zgłoszenia sprawy na policję udało się aktorce uzyskać. Póki co jednak postanowiła dać hakerowi ostatnią szansę.

„Tyyyy bałwanie!!!! (nie obrażając tego pięknego bałwana na zdjęciu). Jeśli JESZCZE RAZ!!! będziesz próbował włamać się na moją pocztę i mojego Facebooka, ze swojego Windowsa 7 z przeglądarki Chrome, w sieci Plus (mam również Twój IP) - to sprawa pójdzie w odpowiednie ręce!!!!!! Mam już dość!!!!!”, napisała wzburzona gwiazda pod zdjęciem zamieszczonym na swoim profilu na Instagramie.

Rafał Szatan padł ofiarą hakera

Jakiś czas temu mąż Barbary Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, miał o wiele mniej szczęścia. Wskutek działalności hakera stracił wszystkie treści, które publikował na swoim profilu na Instagramie. Na szczęście zdołał założyć nowe konto, zaś w odzyskaniu obserwatorów pomogła mu niezawodna żona!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.