O NICH JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w ogniu krytyki! O co chodzi? 

„Żałośnie, na siłę promowanie Rafała”

Olga Figaszewska 2 stycznia 2019 11:02

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani, zdolni, szczęśliwi… Budzą pozytywne emocje. Jednak ostatnie wydarzenia wywołały prawdziwą burzę wśród internautów. O co chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w ogniu krytyki! 

Za nami Sylwester, magiczna noc. Również Telewizja Polska przygotowała dla swoich fanów coroczny koncert i  moc atrakcji w Zakopanem. Jedną z prowadzących Sylwestra Marzeń TVP2 była Barbara Kurdej-Szatan. Nie brakowało dobrej muzyki i niespodzianek! Za jedną z nich odpowiada Rafał Szatan. Muzyk pojawił się nagle scenie, by u boku swojej żony wykonać utwór Pawła Domagały, Weź nie pytaj. To było prawdziwe zaskoczenie dla Barbary Kurdej-Szatan. Nie miała tego w scenariuszu.

„I jaaaak było ???? @rafal.szatan_this_is_me Ty dowcipnsiu 😂 dziękuję ❤️❤️❤️ ”, napisała po wszystkim na swoim Instagramie zachwycona aktorka. „ P.S. Ja naprawdę o niczym nie miałam pojęcia, produkcja wraz z mężem mym i zespołem wszystko zataili ”, dodała pod kolejną fotografią. 

I chociaż pod postem nie brakowało pozytywnego odzewu. Wielu podkreślało, ze urzekł ich romantyzm Rafała i miłość z jaką patrzy na żonę: „Pięknie 🤩😍 i ta piosenka Pawła Domagaly pięknie kochani ❤️🤩😍😍 ”, „było super:-) daliście czadu. Myślałem że w duecie zaśpiewacie ” „Pięknie, najlepszy Sylwester w Zakopane ”, „Prawdziwy romantyk 👌👌👌 jeszcze więcej miłości dla Was❤️❤️❤️❤️😍😍😍”.

Jednak niektórzy internauci powątpiewają, że prowadząca nie wiedziała nic o przygotowanej niespodziance. Inni surowo ocenili występ, przede wszystkim technikę wykonania utworu.

„Dla mnie żałośnie, na siłę promowanie Rafała i jeszcze piosenka Pawła Domagały Weź nie pytaj, to już mnie mega wkurzyło ”, „Kurde stary już jestem....nie nabrałem się na "niespodziankę”, „Szału nie było”.

Czemu romantyczny gest artysty wywołał tyle negatywnych emocji? My jesteśmy zachwyceni niespodzianką, jaką Rafał Szatan przygotował dla swojej żony! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jaaaak było ???? @rafal.szatan_this_is_me Ty dowcipnsiu 😂 dziękuję ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.