Grażyna Szapołowska, VIVA! październik 2016
Fot. Marlena Bielińska/Move
TYLKO U NAS!

Grażyna Szapołowska nie zasiądzie w jury Tańca z gwiazdami przez wymagania finansowe?

Wiemy, jaka jest prawda!

Konrad Szczęsny 17 lutego 2018 11:30
Grażyna Szapołowska, VIVA! październik 2016
Fot. Marlena Bielińska/Move

Kilka tygodni temu widzowie Tańca z gwiazdami przecierali oczy ze zdumienia: Beata Tyszkiewicz potwierdziła w wywiadzie, że żegna się z posadą jurorki show. Co prawda dama polskiego kina nie podała przyczyny takiej decyzji, ale mówiło się, że to konsekwencja jej niedawnych problemów zdrowotnych. Od razu zaczęto również spekulować, że w fotelu jurora zastąpi ją inna ikoniczna polska aktorka, Grażyna Szapołowska. Ile w tych doniesieniach jest prawdy?

Grażyna Szapołowska o udziale w Tańcu z gwiazdami

Później mówiło się, że gwiazda jednak nie będzie oceniała uczestników wiosennej edycji programu, gdyż negocjacje rozbiły się o horrendalną kwotę 20 tysięcy za odcinek, której Grażyna Szapołowska zażyczyła sobie od producentów Tańca z gwiazdami. Informacje te nie były jednak w żadnym stopniu potwierdzone i wpłynęły negatywnie na medialny wizerunek aktorki, gdyż musiała ona zmierzyć się z falą hejtu w Internecie. Nie wiadomo, kto był w ogóle autorem tych spekulacji.

Widać, że dziennikarze nie znają dobrze aktorki. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską Grażyna Szapołowska podkreśla, że nigdy takiej propozycji nie otrzymała od telewizji Polsat. Ujawnia również prawdę dotyczącą stawki, którą chciałaby dostać za udział w show!

„Gdybym dostała taką propozycję, zażądałabym 150 tysięcy za odcinek”,

śmieje się w rozmowie z nami Grażyna Szapołowska.

Wersja, którą przedstawiła, jest zbieżna z tą dyrektor programowej telewizji Polsat, Niny Terentiew. Ona również zapewniła, że taka propozycja ze strony produkcji nie padła. 

Stefano Terrazzino w jury programu Taniec z gwiazdami?

Według najnowszych informacji, w jury programu Taniec z Gwiazdami będziemy mieli okazję zobaczyć Stefano Terrazzino. Włoski tancerz wielokrotnie brał udział w tanecznym show. Jest czterokrotnym zdobywcą Kryształowej Kuli, które zdobywał kolejno z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą w TVN oraz z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz w Polsacie.

Tancerz w styczniu 2018 roku poinformował jednak swoich fanów, że rezygnuje z udziału w 8. edycji Tańca z gwiazdami. Teraz do mediów dotarła informacja, że Beatę Tyszkiewicz zastąpi w jury programu właśnie Stefano Terrazzino. Te informacje szybko zdementował sam zainteresowany:

„Juror?!?? Wczoraj poszła info że będę jurorem w tańcu z gwiazdami w internecie. TO NIE prawda. Mimo mojego sentymentu do TzG nie będę siedział na fotelu jurora w tej edycji. Trzymam kciuki za wszystkich którzy będą w tej edycji (...).  Na razie jestem skupiony na muzyce, tańcu, z którym koncertujemy i jeździmy po Polsce, teatr i inne fajne nowy projekty. A może jeszcze fajna inna wyzwanie nowa czeka na mnie”, napisał na swoim Facebooku.

Jak na razie nie wiadomo więc, kto zasiądzie w jury w kolejnej edycji programu Taniec z Gwiazdami.    

Grażyna Szapołowska, VIVA! październik 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Sylwester z Dwójką - Stefano Terrazzino
Fot. mat. prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.