Meghan markle, Książę Harry, MT
Fot. Instagram/@kensingtonroyal
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Powstanie film o miłości Meghan i Harry'ego! Kto wcieli się w główne role?

Olga Figaszewska 22 stycznia 2018 10:00
Meghan markle, Książę Harry, MT
Fot. Instagram/@kensingtonroyal

To historia jak z bajki! W końcu tej miłości nikt nie dawał szans. Opowieść o romansie księcia Harry’ego i Meghan Markle fani brytyjskiej rodziny królewskiej wkrótce będą mogli zobaczyć ją w filmowych wydaniu! Stacja Lifetime podjęła się tego wyzwania. Kto wcieli sie w główne role i na kiedy przewidywana jest premiera produkcji?

Zobacz też: Suknia ślubna Meghan Markle z pierwszego małżeństwa ujrzała światło dzienne. To wierna kopia sukni ślubnej księżnej Kate!

Film o związku Meghan Markle i księcia Harry’ego!


Film „Harry & Meghan: The Royal Love Story” w reżyserii Menhaj Huda, będzie opowiadał historię związku księcia Harry’ego i jego ukochanej od momentu ich pierwszego spotkania zaaranżowanego przez przyjaciół. „Pokaże też pierwsze umizgi utrzymywane w tajemnicy. Film nie ominie również medialnego szaleństwa wokół ich związku i życia Meghan jako rozwiedzionej amerykańskiej aktorki”, informuje stacja. Za scenariusz odpowiada Scarlett Lacey. 

Zobacz też: Książę Harry podkochiwał się w Meghan Markle zanim jeszcze się poznali. Uważał ją za ideał kobiety!


Data premiery „Harry & Meghan: The Royal Love Story”. Kto wcieli się w główne role?


Jak donoszą zagraniczne media, prace nad filmem „Harry & Meghan: The Royal Love Story” właśnie się rozpoczęły. Na chwilę obecną odbywają się castingi. Producenci szukają osób, które idealnie wcielą się w główne role. Data premiery nie jest do końca znana. Przypomnijmy, że księżna Kate i William również doczekali się ekranizacji swojej miłosnej historii.  Produkcja „William i Kate” ukazała się dokładnie na 11 dni przed ich ślubem. Czy to oznacza, że premiery telewizyjnego filmu o Harrym i Meghan możemy spodziewać się na początku maja?

Zobacz: 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.