Meghan Markle, Książę Harry
Fot. East News
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Książę Harry podkochiwał się w Meghan Markle zanim jeszcze się poznali. Uważał ją za ideał kobiety!

Olga Figaszewska 27 listopada 2017 16:00
Meghan Markle, Książę Harry
Fot. East News

Brytyjczycy zawsze mieli do niego słabość, chociaż niepokorny książę od zawsze przysparzał rodzinie królewskiej samych kłopotów: alkohol, narkotyki, bójki i skłonności do niekończących się romansów. Burzliwe życie uczuciowe Harry'ego od zawsze wywoływało wiele kontrowersji. Chyba nikt nie przypuszczał, że w końcu zostanie usidlony. Dzisiaj Pałac Kensington oficjalnie ogłosił oświadczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tymczasem na temat ich relacji wiemy coraz więcej. Wszystko wskazuje na to, że Harry od dawna darzył swoją ukochaną wielkim uczuciem! Jak się poznali?

Zobacz też: Czy Królowa Elżbieta II zaakceptowała wybrankę swojego wnuka? Wiemy coraz więcej o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle!

Książę Harry o Meghan Markle

Tajemnica związku Meghan i Harry'ego została odkryta w dokumencie „When Harry Met Meghan: A Royal Romanse”. Okazuje się, że dziewczyna wpadła księciu w oko na długo przed przed oficjalnym poznaniem. Po raz pierwszy zauważył ją w serialu „Suits”, w którym wcielała się w jedną z głównych postaci i zauroczył się. I to dla niej oglądał wszystkie odcinki produkcji. W końcu obiecał sobie, że za wszelką cenę musi ją poznać. „Podkochiwał się w Rachel Zane dwa lata zanim poznał Meghan. Wiem to, ponieważ spotykałam się z jedną z jego przyjaciółek”, zdradziła ekspertka rodziny królewskiej, Katie Nicholl.


„Powiedziała mi, że była kiedyś na imprezie z Harrym. Był wtedy singlem, a gdy spytała go, kto jest jego ideałem kobiety, odrzekł, że Meghan Markle z Suits”, dodała.

Po raz pierwszy Meghan i Harry mieli poznać się w lipcu 2016 roku na Wimbledonie. W zaaranżowaniu spotkania brał udział ich wspólny znajomy, Marcus Anderson. Jak Meghan wspominała ich pierwsze spotkanie? „Była zabawna, zadziorna, pewna siebie i nie robiło na niej wrażenia, że to sam książę Harry. Uważała, że jest niesamowicie słodki”, mówiła Katie. A Harry opowiadał później przyjaciołom, że uważa Markle za wspaniałą dziewczynę. Wszystko wskazuje na to, że na krótko po spotkaniu zaczęli być razem. Utrzymanie związku na odległość nie stanowiło dla nich żadnego problemu.

Zobacz też: Jak zmieni się życie Meghan Markle, jeżeli wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?

Okazuje się, że mają wiele wspólnego. Meghan studiowała dyplomacje, pracowała w amerykańskiej ambasadzie w Buenos Aires. Podobnie jak Harry udziela się charytatywnie i kocha podróżować. Jak sama przyznała,  nie chciałaby być nazywana damą. Zawsze marzyła o tym by działać, zwłaszcza być pomocną dla osób które potrzebują wsparcia. W 2016 roku aktorkę mianowano globalnym ambasadorem organizacji World Vision Canada. W ostatnim czasie przemierzyła Rwandę w ramach wsparcia projektu HeforShe, a w styczniu 2017 roku czeka ją nowa misją do Indii. Meghan od 2011 do 2013 roku była żoną jednego ze znanych producentów, Trevora Engelsona. 

Zobacz także: Meghan Markle po raz pierwszy otwarcie o związku z księciem Harrym: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.