Fot. Eastnews
O NICH JEST GŁOŚNO

Czy Królowa Elżbieta II zaakceptowała wybrankę swojego wnuka? Wiemy coraz więcej o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle!

Olga Figaszewska 22 października 2017 08:55
Fot. Eastnews

Takiej uroczystości pozazdrości mu sam książę William?! Tak, królewski ślub zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już coraz więcej! Podobno Harry już przygotowuje się do oświadczyn. Jednak zakochanych czeka jeszcze jedna trudna przeprawa… Gdzie i kiedy Meghan Markle i książę Harry powiedzą sobie sakramentalne  „tak”?

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

Kiedy Harry oświadczy się Meghan Markle?


Zanim dojdzie do ślubu, Harry w końcu musi oświadczyć się Meghan. Lada dzień planują udać się na rozmowę do Królowej Elżbiety II i powiadomić ją o swoich planach małżeńskich.

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, książę poprosi aktorkę o rękę na przełomie listopada i grudnia. Magazyn „Us Weekly” podaje, że para czeka na moment, gdy Meghan zakończy w końcu ostatni sezon serialu „Suits”. A amerykańskie media informowały ostatnio, że wybranka Harry'ego już postanowiła zrezygnować z dalszej pracy na planie serialu i wręczyła producentom swoje wymówienie. Gdy w końcu wyjdzie za księcia porzuci karierę, przeprowadzi się do Wielkiej Brytanii i na dobre poświęci się rodzinie. „Ona wie, że może poświęcić swoją karierę i zająć się swoją pracą w Unicefie i innych organizacjach charytatywnych”, donoszą informatorzy Daily Mail.

Polecamy też: O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Zobacz też: Jak zmieni się życie Meghan Markle, jeżeli wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?


Ślub i wesele księcia Harry’ego i Meghan Markle


Ślub Meghan i Harry'ego mógłby odbyć się na wiosnę. Uroczystość odbędzie się wtedy zapewne w ciągu tygodnia, a nie jak jest to przyjęte w weekend. Kate i William wzięli ślub w piątek, Karol i Diana w środę, a Królowa i Książę Filip stanęli przed ołtarzem w czwartek. Co do miejsca zaślubin... Do niedawna pod uwagę brano dwie możliwości. Harry tak jak William, może pobrać się z Meghan w Westminister Abbey, albo pójść w ślady ojca i wziąć ślub cywilny w Windsor Guildhall. „Meghan jest rozwódką, więc z pewnością uroczystość odbędzie się w Urzędzie Stanu Cywilnego przy pełnym błogosławieństwie Kościoła”, poowiedział Penny Junor dla Town & Country.


Podobno zakochani już zdecydowali jak będzie wyglądać ten wielki dzień. I o dziwo, wcale nie jest będzie to huczna uroczystość. „Ostatnią rzeczą jakiej chce Harry to ślub widowiskowy i pompatyczny. Chce wziąć ślub w katedrze St George’s Chapel w zamku Windsor. To by zapobiegło wielkiemu medialnemu szumowi i pozwoliło zachować prywatność, której Harry tak chce. Nie ma wątpliwości jednak, że rodzina królewska będzie go wspierać i pojawi się gdziekolwiek Harry postanowi się ożenić”, donosi US Weekly.

Polecamy też: Czy przeszłość Meghan Markle przełoży się na jej związek z księciem Harrym? Na jaw wychodzą nowe tajemnice


Związek Meghan Markle i księcia Harry’ego

Harry, poznał amerykańską aktorkę w maju 2016 roku, podczas pobytu księcia w Toronto, gdzie promował swój sportowy projekt dotyczący igrzysk dla weteranów wojennych - Invictus Games. W tym samym czasie w mieście odbywały się zdjęcia do serialu „Suits”, w którym gra wybranka Harry’ego. Tabloidy już okrzyknęły ją „Jej Królewską Seksownością”. Meghan Markle ma 35 lat. I absolutnie, nie ma nic wspólnego z bogatymi dziedziczkami brytyjskich panien z wyższych sfer. Jest popularną aktorką. Podobnie jak Harry udziela się charytatywnie i kocha podróżować. Jak sama przyznała,  nie chciałaby być nazywana damą. Zawsze marzyła o tym by działać, zwłaszcza być pomocną dla osób które potrzebują wsparcia. W 2016 roku aktorkę mianowano globalnym ambasadorem organizacji World Vision Canada. W ostatnim czasie przemierzyła Rwandę w ramach wsparcia projektu HeforShe, a w styczniu 2017 roku czeka ją nowa misją do Indii.


W ostatnim wywiadzie dla „Vanity Fair” aktorka tak mówiła o związku z Harrym: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani. Wiem, że nadejdzie czas, w którym będziemy musieli pójść naprzód, przedstawić siebie, opowiadać historie. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że teraz jest moment dla nas. Absolutnie wyjątkowy”.

Polecamy też: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

Zobacz: Choć książę Harry ma łatkę skandalisty, mamy 17 dowodów na to, że jest idealnym kandydatem na męża! Dlaczego?

W takim razie czekamy na oficjalną informację wydaną przez Pałac Kensington!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.