Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM
O TYM SIĘ MÓWI

Na premierę tego filmu czeka cała Polska. Drugi zwiastun 365 dni robi wrażenie!

Seks, pasja i... miłość?

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2020 13:00
365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM

Już teraz mówi się, że to będzie premiera roku! Już siódmego lutego obejrzymy 365 dni, ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Jak zapowiada pisarka, takiego filmu w Polsce jeszcze nie było... Drugi już zwiastun zdaje się to potwierdzać.

Nowy zwiastun filmu „365 dni” Blanka Lipińska

Nie tylko pierwszy zwiastun filmu 365 dni, udostępniony na początku stycznia, wzbudził kontrowersje. Sam plakat, który miał trafić do kin w całej Polsce,  był na tyle odważny, że przygotowano jego drugą, ocenzurowaną wersję.

Erotyczna trylogia Blanki Lipińskiej podbiła serca czytelniczek. Gdy tylko ogłoszono, że historia Laury i Massimo trafi na duże ekrany, w sieci zawrzało. Pisarka przez długi czas ukrywała szczegóły, związane z filmem – nikt nie widział, kto wcieli się w głównych bohaterów.

Teraz już wiemy, że w tych rolach zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie wystąpili też Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Drugi zwiastun przybliża nam namiętną historię Laury i Massimo, i ujawnia, że ich relacja to nie tylko pasja, ale i uczucie... Zobaczcie sami!

Fabuła filmu „365 dni” - Laura i Massimo

Jak zapowiadają producenci, film 365 dni nie jest komedią romantyczną, ale opowieścią o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej, który przejmuje rządy po zamachu na ojca. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Bilety z przedsprzedaży znikają w ekspresowym tempie. Wybierzecie się do kin? 

365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM

Blanka Lipińska, książki
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.