Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM
O TYM SIĘ MÓWI

Na premierę tego filmu czeka cała Polska. Drugi zwiastun 365 dni robi wrażenie!

Seks, pasja i... miłość?

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2020 13:00
365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM

Już teraz mówi się, że to będzie premiera roku! Już siódmego lutego obejrzymy 365 dni, ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Jak zapowiada pisarka, takiego filmu w Polsce jeszcze nie było... Drugi już zwiastun zdaje się to potwierdzać.

Nowy zwiastun filmu „365 dni” Blanka Lipińska

Nie tylko pierwszy zwiastun filmu 365 dni, udostępniony na początku stycznia, wzbudził kontrowersje. Sam plakat, który miał trafić do kin w całej Polsce,  był na tyle odważny, że przygotowano jego drugą, ocenzurowaną wersję.

Erotyczna trylogia Blanki Lipińskiej podbiła serca czytelniczek. Gdy tylko ogłoszono, że historia Laury i Massimo trafi na duże ekrany, w sieci zawrzało. Pisarka przez długi czas ukrywała szczegóły, związane z filmem – nikt nie widział, kto wcieli się w głównych bohaterów.

Teraz już wiemy, że w tych rolach zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie wystąpili też Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Drugi zwiastun przybliża nam namiętną historię Laury i Massimo, i ujawnia, że ich relacja to nie tylko pasja, ale i uczucie... Zobaczcie sami!

Fabuła filmu „365 dni” - Laura i Massimo

Jak zapowiadają producenci, film 365 dni nie jest komedią romantyczną, ale opowieścią o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej, który przejmuje rządy po zamachu na ojca. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Bilety z przedsprzedaży znikają w ekspresowym tempie. Wybierzecie się do kin? 

365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM

Blanka Lipińska, książki
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.