Z jednego wyboru Blanki Lipińskiej fanki powieści nie są zadowolone

REDAKCJA VIVA! 4 grudnia 2019 13:28

Dziś w jednym z warszawskich hoteli odbyła się prezentacja aktorów, którzy zagrali w filmie 365 dni. Ekranizacja powstała na bazie powieści Blanki Lipińskiej wejdzie do kin na początku lutego. Wielbiciele książki, którzy obserwowali w sieci relację z konferencji wydali już pierwsze opinie na temat obsady. Najwięcej słów krytyki zebrała aktorka, która odegra najważniejszą rolę…

Obsada filmu 365 dni – zdjęcia

Podczas konferencji, którą poprowadził Michał Piróg ujawniono, że w roli Laury wystąpi absolwentka krakowskiego PWST - Anna Maria Sieklucka. Gdy tylko aktorka pojawiła się na ściance, w relacji na żywo można było przeczytać komentarze, że sama Blanka Lipińska lepiej pasowałaby do tej roli. Część osób zaznaczyła jednak, że warto z ostateczną oceną zaczekać do momentu premiery filmu. Z kolei Massimo, czyli najważniejszą postać męską w ekranizacji, zagra Włoch - Michele Morrone. Informacja ta nie jest niespodzianką, ponieważ już wcześniej wielbicielki powieści odkryły tożsamość przystojnego 29-latka.

A kogo zobaczymy w pozostałych, mniejszych rolach? Magdalena Lamparska pojawi się na ekranie jako Olga, Tomasz Stockinger i Grażyna Szapołowska jako rodzice Laury, byłą partnerkę Massimo odegra Natasza Urbańska, siostrę głównej bohaterki Natalia Janoszek, brata Massimo Otar Saralidze, a projektantów znani z show TTV – celebryci Rafał Grabias i Gabriel Seweryn.

Jak prezentowali się oni na ściance? Zdjęcia z konferencji zamieściliśmy w galerii. 

1/5
 Anna Maria Sieklucka - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
1/5

Anna Maria Sieklucka - konferencja 365 dni. Aktorka ma 27 lat

2/5
Michele Morrone - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
2/5

Michele Morrone - konferencja 365 dni

3/5
Blanka Lipińska - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
3/5

 Blanka Lipińska - konferencja 365 dni

4/5
Magdalena Lamparska - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
4/5

Magdalena Lamparska - konferencja 365 dni

5/5
Natasza Urbańska - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
5/5

 Natasza Urbańska - konferencja 365 dni

TAGI #365 dni

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.