Z jednego wyboru Blanki Lipińskiej fanki powieści nie są zadowolone

REDAKCJA VIVA! 4 grudnia 2019 13:28

Dziś w jednym z warszawskich hoteli odbyła się prezentacja aktorów, którzy zagrali w filmie 365 dni. Ekranizacja powstała na bazie powieści Blanki Lipińskiej wejdzie do kin na początku lutego. Wielbiciele książki, którzy obserwowali w sieci relację z konferencji wydali już pierwsze opinie na temat obsady. Najwięcej słów krytyki zebrała aktorka, która odegra najważniejszą rolę…

Obsada filmu 365 dni – zdjęcia

Podczas konferencji, którą poprowadził Michał Piróg ujawniono, że w roli Laury wystąpi absolwentka krakowskiego PWST - Anna Maria Sieklucka. Gdy tylko aktorka pojawiła się na ściance, w relacji na żywo można było przeczytać komentarze, że sama Blanka Lipińska lepiej pasowałaby do tej roli. Część osób zaznaczyła jednak, że warto z ostateczną oceną zaczekać do momentu premiery filmu. Z kolei Massimo, czyli najważniejszą postać męską w ekranizacji, zagra Włoch - Michele Morrone. Informacja ta nie jest niespodzianką, ponieważ już wcześniej wielbicielki powieści odkryły tożsamość przystojnego 29-latka.

A kogo zobaczymy w pozostałych, mniejszych rolach? Magdalena Lamparska pojawi się na ekranie jako Olga, Tomasz Stockinger i Grażyna Szapołowska jako rodzice Laury, byłą partnerkę Massimo odegra Natasza Urbańska, siostrę głównej bohaterki Natalia Janoszek, brata Massimo Otar Saralidze, a projektantów znani z show TTV – celebryci Rafał Grabias i Gabriel Seweryn.

Jak prezentowali się oni na ściance? Zdjęcia z konferencji zamieściliśmy w galerii. 

1/5
 Anna Maria Sieklucka - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
1/5

Anna Maria Sieklucka - konferencja 365 dni. Aktorka ma 27 lat

2/5
Michele Morrone - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
2/5

Michele Morrone - konferencja 365 dni

3/5
Blanka Lipińska - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
3/5

 Blanka Lipińska - konferencja 365 dni

4/5
Magdalena Lamparska - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
4/5

Magdalena Lamparska - konferencja 365 dni

5/5
Natasza Urbańska - konferencja 365 dni
Copyright @AKPA
5/5

 Natasza Urbańska - konferencja 365 dni

TAGI #365 dni

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.