ZE ŚWIATA FILMU

Poznaliśmy obsadę filmu 365 dni. Kto zagra Laurę i Massimo?

Z jednego wyboru Blanki Lipińskiej fanki powieści nie są zadowolone

REDAKCJA VIVA! 4 grudnia 2019 13:28

Dziś w jednym z warszawskich hoteli odbyła się prezentacja aktorów, którzy zagrali w filmie 365 dni. Ekranizacja powstała na bazie powieści Blanki Lipińskiej wejdzie do kin na początku lutego. Wielbiciele książki, którzy obserwowali w sieci relację z konferencji wydali już pierwsze opinie na temat obsady. Najwięcej słów krytyki zebrała aktorka, która odegra najważniejszą rolę…

Obsada filmu 365 dni – zdjęcia

Podczas konferencji, którą poprowadził Michał Piróg ujawniono, że w roli Laury wystąpi absolwentka krakowskiego PWST - Anna Maria Sieklucka. Gdy tylko aktorka pojawiła się na ściance, w relacji na żywo można było przeczytać komentarze, że sama Blanka Lipińska lepiej pasowałaby do tej roli. Część osób zaznaczyła jednak, że warto z ostateczną oceną zaczekać do momentu premiery filmu. Z kolei Massimo, czyli najważniejszą postać męską w ekranizacji, zagra Włoch - Michele Morrone. Informacja ta nie jest niespodzianką, ponieważ już wcześniej wielbicielki powieści odkryły tożsamość przystojnego 29-latka.

A kogo zobaczymy w pozostałych, mniejszych rolach? Magdalena Lamparska pojawi się na ekranie jako Olga, Tomasz Stockinger i Grażyna Szapołowska jako rodzice Laury, byłą partnerkę Massimo odegra Natasza Urbańska, siostrę głównej bohaterki Natalia Janoszek, brata Massimo Otar Saralidze, a projektantów znani z show TTV – celebryci Rafał Grabias i Gabriel Seweryn.

Jak prezentowali się oni na ściance? Zdjęcia z konferencji zamieściliśmy w galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #365 dni

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.