Viki Gabor, Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY, Mat. prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

„Show-biznes jest szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję”

Blanka Lipińska mocno o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Olga Figaszewska 27 stycznia 2020 16:51
Viki Gabor, Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY, Mat. prasowe

Odnoszą kolejne sukcesy, ich kariera dopiero nabiera tempa, a mają zaledwie kilkanaście lat! Roksana Węgiel i Viki Gabor to zwyciężczynie Konkursu Eurowizji Junior 2018 i 2019. Młode wokalistki koncertują, udzielają kolejnych wywiadów. Każda charakteryzuje się swoim własnym stylem muzycznym i… scenicznym!  Ale ten ostatni nie wszystkim się podoba. Niektórzy zarzucają im, że są zbyt młode na odważne kreacje, a inni zastanawiają się czy nastolatki są gotowe na wejście do świata show-biznesu. W najnowszym wywiadzie na temat stylu Roksany Węgiel i Viki Gabor wypowiedziała się Blanka Lipińska.  

Blanka Lipińska o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Już w ubiegłym roku pisarska zwracała uwagę na odważne i wyzywające kreacje Roksany Węgiel. Nie przebierając w słowach zasugerowała, że nastoletnia gwiazda nie ubiera się adekwatnie do swojego wieku. Jej zdaniem odważne materiały i fasony tylko postarzały Roksanę.

„Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia ”, mówiła rok temu Faktowi.

Tym razem również nie przeszła obojętnie obok tego tematu. Blanka Lipińska nie zmieniła zdania.  Uważa, że nastolatki są kreowane na dorosłe kobiety.

„Jeżeli Viki Gabor albo Roksana Węgiel czują się z tym okej to postępu nie zatrzymamy. Teraz dzieci rodzą dzieci. Teraz wiek inicjacji seksualnej obniżył się do 13. czy 14. roku życia. Ja się nie całowałam nawet wtedy! Trudno, że zmierzamy w taką stronę. Nie zatrzymamy ani tego postępu ani tego, że teraz dzieci lepiej obsługują telefon komórkowy niż niejeden 60-latek. Trudno, taki mamy świat, taki mamy klimat, tylko pytanie co to dziecko ma w głowie. Na ile to jest jeszcze dziecko? A może oni się szybciej rozwijają niż my w ich wieku?”, mówi w rozmowie z wideoportal.tv.

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Blanka Lipińska w rozmowie z dziennikarzem przyznała, że świat show-biznesu może być dla młodych gwiazd zgubny. „Show-biznes jest po prostu szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję”, podkreśla autorka powieści w wywiadzie z Robertem Patoletą.

Dlatego w przypadku nastoletnich gwiazd znaczącą  rolę  przypisuje rodzicom i menadżerom młodych wokalistek. Gwiazda zaznacza, że każdy krok Viki Gabor i Roksany Węgiel jest bacznie obserwowany przez media i zapatrzonych w nie fanów.

„Pamiętam, ile razy moi rodzice pozwolili mi popełnić błąd, ale to był błąd dziecka. Mogłam się spóźnić do domu i na przykład dostać szlaban na tydzień. To jest tego rodzaju błąd. Viki Gabor i Roksana Węgiel, jak popełnią błąd to ten błąd odbije się szerokim echem”, dodała.

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.