blanka-lipinska-pokaza-mieszkanie-stylowo-urzadzone
Fot. Marlena Bielińska/Move
domy gwiazd

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie! To się nazywa luskus…

Minimalizm czy styl glamour? WIemy, co wybrała gwiazda!

Redakcja VIVA! 13 sierpnia 2020 13:30
blanka-lipinska-pokaza-mieszkanie-stylowo-urzadzone
Fot. Marlena Bielińska/Move

To jej czas! Trylogia książkowa: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni to prawdziwe hity, podobnie jak, dostępny obecnie na Netflixie film, będący ekranizacją książki Blanki Lipińskiej. Na Instagramie autorkę obserwuje ponad 642 tysiące followersów. W życiu prywatnym Lipińskiej jest równie dobrze. Jej związek z Baronem podobno kwitnie. To jednak nie koniec pozytywnych informacji. Blanka urządza nowe mieszkanie i właśnie pokazała je fanom na Instagramie!

Mieszkanie Blanki Lipińskiej urządzone w luksusowym stylu

Co ciekawe pisarka, która na pewno nie może narzekać na niskie zarobki, zamiast kupić mieszkanie, zdecydowała się na wynajem! Ta decyzja wywołała zdziwienie wśród fanów. Lipińska nie ma problemu z odpowiadaniem na „kłopotliwe” pytania. Kiedy więc pojawiło się zapytanie od jednego z obserwujących: „Bardzo panią lubię, ale zastanawia mnie po co pchać kasę w wynajmowane mieszkanie?”, Blanka udzieliła jasnej odpowiedzi:

Bo przez parę lat będę to miejsce nazywać domem? Bo kiedy już mam czas „pomieszkać” to lubię mieszkać po swojemu? Bo mam taką ochotę i możliwości?

blanka-lipinska-pokazala-mieszkanie-kobieta-styl
Fot. Instagram: @blanka_lipinska

Meble w mieszkaniu Blanki Lipińśkiej

Lipińska dopiero od kilku dni przebywa w nowym mieszkaniu. Nic więc dziwnego, że nie wszystkie pokoje są jeszcze urządzone. Gwiazda przyznała, że w sypialni nie ma jeszcze łóżka i śpi na materacu. Jednym z elementów wystroju, który wzbudził największe poruszenie wśród fanów jest natomiast ogromny żyrandol. Lipińska pokazała w sowich stories, jak będzie wyglądał. Nazwała go „carskim żyrandolem”. Lipińskiej udało się już urządzić taras - utrzymany jest w modnym teraz  klimacie, nawiązującym do stylu boho. Widać tu inspiracje klimatem Tulum czy Bali. 

Fani pytają też o niektóre elementy w nowym mieszkaniu. Blanka z chęcią udziela im informacji. Trzeba przyznać, że meble i dodatki, które wybiera do mieszkania są bardzo wyraziste i naprawdę luksusowe.

blanka-lipinska-pokazala-mieszkanie-elementy-wystroju-2
Fot. Instagram: @blanka_lipinska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknić to mieć nadzieje, że coś wróci 🙏🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.