Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Seks, namiętność i...

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2020 17:14

Niespełna miesiąc dzieli nas od najgorętszej premiery roku – 7 lutego w kinach pojawi się film „365 dni” na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było – zobacz pierwszy, gorący zwiastun bez cenzury!

Zwiastun filmu 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej

Czy zwiastun również wzbudzi tyle emocji, co opublikowany niedawno plakat? Ze względu na związane z nim kontrowersje, na prośbę kin, przygotowano jego drugą, ocenzurowaną wersję. „365 dni”, ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, to najbardziej wyczekiwana produkcja 2020 roku. 7 lutego, dokładnie tydzień przed Walentynkami, kinami zawładną Laura Biel i Massimo Torricelli – główni bohaterowie filmu. Ze względu na ogromne zainteresowanie widzów, wyjątkowo wcześnie uruchomiona została przedsprzedaż biletów, które znikają w ekspresowym tempie.

O czym opowiada film „365 dni”?

Według zapowiedzi producentów, film „365 dni” nie jest kolejną komedią romantyczną, ale opowieścią o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni”, oprócz najgorętszego duetu aktorskiego, zagrali także m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

W galerii prezentujemy zdjęcia z planu produkcji. Są naprawdę gorące! A poniżej do obejrzenia zwiastun produkcji...  

1/7
365 dni plakat filmu Blanki Lipińskiej
Copyright @Mat. prasowe
1/7

Oto kontrowersyjny plakat filmu „365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej.

2/7
365 dni, film, Blanka Lipińska
Copyright @Materiały prasowe
2/7

W ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej nie zabraknie gorących scen, pełnych seksu.

3/7
365 dni, film, Blanka Lipińska
Copyright @Materiały prasowe
3/7

W rolę przystojnego Massimo wcieli się Włoch Michele Morrone.

4/7
365 dni, film, Blanka Lipińska
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Z kolei w rolę Laury debiutująca na dużym ekranie Anna Maria Sieklucka.

5/7
365 dni, Blanka Lipińska
Copyright @Materiały prasowe/Next Film
5/7

„365 dni” to najbardziej wyczekiwana premiera tego roku...

6/7
365 dni, Blanka Lipińska
Copyright @Materiały prasowe/Next Film
6/7

Książki autorstwa Blanki Lipińskiej stały się bestsellerami i sprzedały w nakładzie setek tysięcy egzemplarzy.

7/7
365 dni, Blanka Lipińska
Copyright @Materiały prasowe/Next Film
7/7

Czy film osiągnie taki sam sukces jak książka? Wiele na to wskazuje!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.