Michele Morrone, 18.07.2019
Fot. Instagram @iammichelemorroneofficial
O TYM SIĘ MÓWI

Michele Morrone w gorącej sesji zdjęciowej! Aktor wystąpił w kampanii domu mody Dolce&Gabbana

W sesji nie brakuje odważnych stylizacji

Paulina Filipowicz 5 sierpnia 2020 10:00
Michele Morrone, 18.07.2019
Fot. Instagram @iammichelemorroneofficial

Michele Morrone może pochwalić się kolejnymi sukcesami! Włoski aktor i muzyk z wyjątkową urodą zyskał miliony fanów na całym świecie, a kolejne drzwi w branży filmowej stoją przed nim otworem. Michele ostatnio zdradził światu, iż planuje przeprowadzkę do Hollywood, gdzie zaczyna pracę nad nowym kinowym hitem "Ten dzień". Zaledwie kilka dni później zostaje twarzą nowej kampanii domu mody Dolce & Gabbana. Te zdjęcia trzeba zobaczyć!

Michele Morrone w gorącej sesji zdjęciowej. Aktor wystąpił w kampanii domu mody Dolce & Gabbana

Michele Morrone to nie tylko uzdolniony i przystojny aktor oraz wokalista. 29-latek jest również modelem, a na swoim koncie ma m.in współpracę z marką Guess. Tym razem został zaproszony do ekskluzywnej współpracy z luksusowym domem mody Dolce&Gabbana. Michele Morrone został gwiazdą kampanii marki na sezon wiosna-lato 2020.

Do tej pory Michele był twarzą męskiej linii marki Dolce&Gabbana Man. Tym razem po raz pierwszy wziął udział w głównej kampanii zarówno kolekcji męskiej, jak i damskiej. Zmysłową wakacyjną sesję zdjęciową w Neapolu sfotografował Ciro Pipoli. Kampania utrzymana we włoskim klimacie la dolce vita powstała na ulicach miasta, na plaży i bulwarach, a tłem do fotografii byli zwykli mieszkańcy włoskiego miasta. Michele na zdjęciach oraz w wideo kampanii pozował u boku pięknej 23-letniej włoskiej modelki Chiary Scelsi. Zobacz film oraz zdjęcia zmysłowej kampanii poniżej!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.