Emmanuel Macron
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Wakacyjne zdjęcia Emmanuela Macrona zaskoczyły internautów!

Do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi...

Redakcja VIVA! 30 sierpnia 2019 07:05
Emmanuel Macron
Fot. Forum

Niedawno gościli w swoim kraju przedstawicieli świata polityki. Teraz wyjechali na krótki urlop. Dokąd udali się Emmanuel i Brigitte Macronowie?

Wakacje Emmanuela Macrona i Brigitte Macron

Po wyczerpującym szczycie G7 Emmanuel Macron wraz ze swoją małżonką wyjechał na wakacje. Para spędza romantyczne chwile w Fort de Bregancon - wakacyjnej rezydencji francuskich prezydentów. Emmanuel i Brigitte Macronowie korzystają z pięknej pogody i wolnego czasu. Spacerują po plaży, opalają się i korzystają z wodnych przejażdżek motorówkami. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Zdjęcia w mgnieniu oka obiegły cały świat.

 Fotografom udało się uwiecznić moment, w którym prezydent Francji oddawał się szaleństwom na skuterze wodnym.  Z kolei pierwsza dama przyglądała się popisom męża. Natomiast największe wrażenie na internautach zrobiła wyrzeźbiona sylwetka Emmanuela Macrona. Widać, że prezydent Francji znajduje czas na aktywność fizyczną.

Zobaczcie te zdjęcia! 

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…