Emmanuel Macron
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Wakacyjne zdjęcia Emmanuela Macrona zaskoczyły internautów!

Do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi...

Redakcja VIVA! 30 sierpnia 2019 07:05
Emmanuel Macron
Fot. Forum

Niedawno gościli w swoim kraju przedstawicieli świata polityki. Teraz wyjechali na krótki urlop. Dokąd udali się Emmanuel i Brigitte Macronowie?

Wakacje Emmanuela Macrona i Brigitte Macron

Po wyczerpującym szczycie G7 Emmanuel Macron wraz ze swoją małżonką wyjechał na wakacje. Para spędza romantyczne chwile w Fort de Bregancon - wakacyjnej rezydencji francuskich prezydentów. Emmanuel i Brigitte Macronowie korzystają z pięknej pogody i wolnego czasu. Spacerują po plaży, opalają się i korzystają z wodnych przejażdżek motorówkami. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Zdjęcia w mgnieniu oka obiegły cały świat.

 Fotografom udało się uwiecznić moment, w którym prezydent Francji oddawał się szaleństwom na skuterze wodnym.  Z kolei pierwsza dama przyglądała się popisom męża. Natomiast największe wrażenie na internautach zrobiła wyrzeźbiona sylwetka Emmanuela Macrona. Widać, że prezydent Francji znajduje czas na aktywność fizyczną.

Zobaczcie te zdjęcia! 

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. Forum

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.