Emmanuel Macron
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Wakacyjne zdjęcia Emmanuela Macrona zaskoczyły internautów!

Do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi...

Redakcja VIVA! 30 sierpnia 2019 07:05
Emmanuel Macron
Fot. Forum

Niedawno gościli w swoim kraju przedstawicieli świata polityki. Teraz wyjechali na krótki urlop. Dokąd udali się Emmanuel i Brigitte Macronowie?

Wakacje Emmanuela Macrona i Brigitte Macron

Po wyczerpującym szczycie G7 Emmanuel Macron wraz ze swoją małżonką wyjechał na wakacje. Para spędza romantyczne chwile w Fort de Bregancon - wakacyjnej rezydencji francuskich prezydentów. Emmanuel i Brigitte Macronowie korzystają z pięknej pogody i wolnego czasu. Spacerują po plaży, opalają się i korzystają z wodnych przejażdżek motorówkami. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Zdjęcia w mgnieniu oka obiegły cały świat.

 Fotografom udało się uwiecznić moment, w którym prezydent Francji oddawał się szaleństwom na skuterze wodnym.  Z kolei pierwsza dama przyglądała się popisom męża. Natomiast największe wrażenie na internautach zrobiła wyrzeźbiona sylwetka Emmanuela Macrona. Widać, że prezydent Francji znajduje czas na aktywność fizyczną.

Zobaczcie te zdjęcia! 

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. Forum

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.