Emmanuel Macron
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Wakacyjne zdjęcia Emmanuela Macrona zaskoczyły internautów!

Do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi...

Redakcja VIVA! 30 sierpnia 2019 07:05
Emmanuel Macron
Fot. Forum

Niedawno gościli w swoim kraju przedstawicieli świata polityki. Teraz wyjechali na krótki urlop. Dokąd udali się Emmanuel i Brigitte Macronowie?

Wakacje Emmanuela Macrona i Brigitte Macron

Po wyczerpującym szczycie G7 Emmanuel Macron wraz ze swoją małżonką wyjechał na wakacje. Para spędza romantyczne chwile w Fort de Bregancon - wakacyjnej rezydencji francuskich prezydentów. Emmanuel i Brigitte Macronowie korzystają z pięknej pogody i wolnego czasu. Spacerują po plaży, opalają się i korzystają z wodnych przejażdżek motorówkami. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Zdjęcia w mgnieniu oka obiegły cały świat.

 Fotografom udało się uwiecznić moment, w którym prezydent Francji oddawał się szaleństwom na skuterze wodnym.  Z kolei pierwsza dama przyglądała się popisom męża. Natomiast największe wrażenie na internautach zrobiła wyrzeźbiona sylwetka Emmanuela Macrona. Widać, że prezydent Francji znajduje czas na aktywność fizyczną.

Zobaczcie te zdjęcia! 

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. MEGA/FORUM

Emmanuel Macron
Fot. Forum

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.