Brigitte Macron nie chciała wziąć ślubu z Emmanuelem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Emmanuel i Brigitte Macron przeżywają kryzys?! Doszło do poważnej kłótni

„Przestań robić głupoty!”, krzyczała Brigitte

Olga Figaszewska 11 października 2018 09:25
Brigitte Macron nie chciała wziąć ślubu z Emmanuelem
Fot. East News

Plotki o kryzysie w małżeństwie Emmanuela i Brigitte Macronów wracają jak bumerang. Okazuje się, że para przechodzi trudne chwile. Ma to potwierdzać ostatnia kłótnia, o której opowiedział mediom pracownik prezydenta Francji. 

Kryzys w małżeństwie Macronów. Czy to koniec ich związku? 

Media zaczęły niedawno spekulować o podwójnym życiu Emmanuela Macrona. Zdjęcia z półnagimi mężczyznami, plotki o romansie z jego ex-ochroniarzem... Wszystko wskazuje na to, że Brigitte Macron zaczęło przytłaczać zachowanie męża. Zwłaszcza, ze w ostatnim czasie prezydent mocno traci przez to na poparciu Francuzów. Jak donosi zagraniczna prasa pierwsza dama nie wytrzymała i zrobiła mężowi prawdziwą aferę. 

„Przestań robić głupoty!”, miała krzyczeć Brigitte. Potwierdziły to słowa funkcjonariusza Macronów, który był świadkiem tej sytuacji. Ochroniarz przechodził akurat obok prezydenckiego biura. „Było tak ostro, że niemal trzęsły się mury rezydencji”, mówił w rozmowie z prasą. Podobno Brigitte rzucała przedmiotami i trzaskała drzwiami. 

Informacja o narastającym konflikcie między małżonkami obiegła już cały świat. Nie należy się jednak spodziewać oficjalnego oświadczenia Macrona. Pałac Elizejski odmówił komentowania sytuacji.  

Fot. Getty Images

Brigitte Macron nie chciała wziąć ślubu z Emmanuelem
Fot. East News

Brigitte Macron nie chciała wziąć ślubu z Emmanuelem
Fot. East News

 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.