Brigitte Macron w trakcie wizyty w Belgii z królową Mathilde
Fot. Olivier Polet/Isopix/East News, BELGA POOL/Associated Press/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kreacje Brigitte Macron w Belgii zaskakują!

Czy pierwsza dama Francji zmienia styl?

Weronika Kostyra 22 listopada 2018 19:50
Brigitte Macron w trakcie wizyty w Belgii z królową Mathilde
Fot. Olivier Polet/Isopix/East News, BELGA POOL/Associated Press/East News

Na początku prezydentury swojego męża Brigitte Macron musiała zmierzyć z falą krytyki. Komentowano jej wygląd, różnicę wieku między nią a mężem, a także styl ubierania, który podobno nie przystawał pierwszej damie oraz kobiecie z jej wieku. Brigitte Macron w upodobaniem nosiła krótkie sukienki eksponujące jej szczupłe nogi. Nie unikała też stylowych, choć czasami oryginalnych, kreacji od projektantów. Ostatnio jednak nie szokuje już tak bardzo jak kiedyś. Jej ostatnie stylizacje wskazują wręcz na to, że żona prezydenta Francji zmieniła swój styl!

Brigitte Macron podczas wizyty w Belgii

Francuska para prezydencka odbyła podróż do Belgii, gdzie złożyła wizytę tamtejszej parze królewskiej. Król Filip i królowa Matylda zorganizowali na cześć swoich gości uroczystą kolację. Monarchini wystąpiła w czerwonym komplecie, zaś pierwsza dama miała na sobie szarą garsonkę za kolano i pasujący do niej płaszcz.

Następnego dnia pierwsza dama i królowa razem odwiedziły centrum pomocy osobom niepełnosprawnym La Maisonnée. Królowa Matylda była ubrana w prawdziwie królewską kreację z peleryną, natomiast Brigitte Macron wystąpiła w stylowym, lecz skromnym garniturze. Jedynym mocniejszym elementem były botki na obcasie.

Obie stylizacje znacznie odbiegały do tego, do czego przyzwyczaiła nas wcześniej Brigitte Macron. Czy świadomie zmienia swój styl na skromniejszy? 

Brigitte Macron w trakcie wizyty w Belgii z królową Mathilde
Fot. Olivier Polet/Isopix/East News

Brigitte Macron w trakcie wizyty w Belgii z królową Mathilde
Fot. BELGA POOL/Associated Press/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.