Konrad Szczęsny 25 lipca 2017 16:05
1/6
Brigitte Macron, Bono, Brigitte Macron przyjmuje Bono w Paryżu
Copyright @East News
1/6

Brigitte Macron znana jest z zamiłowania do kontaktów z ludźmi kultury. Do wiernych przyjaciół jej oraz prezydenta Francji Emmanuela Macrona należy śmietanka towarzyska Paryża, m.in. piosenkarka Line Renaud, humorystka Chantal Ladesou, aktor François Berléand czy pisarz Philippe Besson. Nie powinno zatem aż tak dziwić jej spotkanie z piosenkarzem Bono, liderem grupy U2, które miało miejsce w poniedziałek 24 lipca w Pałacu Elizejskim w Paryżu. Dyskutowali oni o potrzebach osób najuboższych, takich jak edukacja czy glód – głównie dziewcząt w krajach afrykańskich. Jednak internauci nie pozostawili na żonie Emmanuela Macrona suchej nitki. Dlaczego?

 

Polecamy też: Jej wiek wciąż elektryzuje media na całym świecie. Ale Brigitte Macron wyrasta także na ikonę stylu

 

Polecamy też: Te wyznania wywołały we francuskich mediach istną burze. Co Brigitte Macron mówiła o seksie z mężem?

 

Internauci krytykują stylizację Brigitte Macron

 

Internauci zarzucili Brigitte Macron, że stylizacja, którą wybrała na spotkanie z legendarnym wokalistą U2, nijak miała się do tematu planowanych rozmów, którymi były – o ironio! – ubóstwo, głód i wszelkie niedogodności, związane m.in. z fatalną sytuacją materialną w niektórych rejonach świata.

 

Przy okzji dyskusji o głodzie na świecie policzcie, ile kosztowała kreacja, zwłaszcza kurtka, buty...co za hipokryzja”, napisała jedna z oburzonych internautek.

 

Faktycznie, kurtka (jej wartość to ponad 3 000 dolarów, czyli ponad 11 tysięcy złotych) oraz buty marki Louis Vuitton to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście to styl charakterystyczny dla żony Emmanuela Macrona, jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że tym razem dobranie tak drogiej stylizacji słusznie wywołuje oburzenie osób postronnych. Na usprawiedliwienie pierwszej damy można dodać, że – jak przyznawała wielokrotnie – dom mody LV wypożycza jej ubrania, które później Brigitte Macron zwraca.

 

„Czy ona ma perukę?”, pytali bezlitośni internauci . „Brigitta jest zrobiona i ponaciągana, lecz każda z nas marzy o takim wyglądzie w wieku około 70 lat”, ironicznie napisała inna. „Zbyt szeroko się uśmiecha”, zarzucił inny internauta.

 

W galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć ze spotkania Brigitte Macron i Bono. Jak oceniacie stylizację pierwszej damy Francji?

 

Polecamy też: Francja ma nową pierwszą damę, która jest starsza od męża o 24 lata. Kim jest Brigitte Macron?

2/6
Brigitte Macron, Bono, Brigitte Macron przyjmuje Bono w Paryżu
Copyright @East News
2/6

Działalność charytatywna Bono

 

Lider irlandzkiej grupy U2 od lat zaangażowany jest w pomoc ubogim i potrzebującym. Jego kandydatura była nawet kilka razy rozważana do Pokojowej Nagrody Noba. Bono słynie również z walki o prawa człowieka, działalności proekologicznej oraz walki równościowej. 

 

Polecamy też: Lifting, botoks, licówki i zagęszczone włosy. Czy rzeczywiście to wszystko zrobiła sobie żona prezydenta Francji?

3/6
Brigitte Macron, Bono, Brigitte Macron przyjmuje Bono w Paryżu
Copyright @East News
3/6

Brigitte Macron postawiła na spotkaniu z Bono na stylizację wartą kilkanaście tysięcy złotych.

 

Polecamy też: Czym zaskoczyła nowa pierwsza dama Francji Brigitte Trogneux podczas inauguracji prezydenta?

4/6
Brigitte Macron, Bono, Brigitte Macron przyjmuje Bono w Paryżu
Copyright @East News
4/6
5/6
Brigitte Macron, Bono, Brigitte Macron przyjmuje Bono w Paryżu
Copyright @East News
5/6

Brigitte Macron za każdym razem, gdy otrzymuje stylizacje z domu mody Louis Vuitton, zwraca je po wydarzeniu, na które takowe założyła.

 

Polecamy też: „Wszyscy jej zazdroszczą znacznie młodszego męża”. Pasierbica prezydenta stanęła w obronie matki

6/6
Brigitte Macron, Bono, Brigitte Macron przyjmuje Bono w Paryżu
Copyright @East News
6/6

Brigitte Macron uchodzi za osobę niezwykle stylową, która zachwyca tym, że doskonale dobiera elementy garderoby: ukrywają one niedoskonałości jej sylwetki i jednocześnie podkreślają atuty.

 

Polecamy też: Te gesty mówią wszystko! Mowa ciała Brigitte i Emmanuela Macron zdradza prawdę o ich miłości

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.