O TYM JEST GŁOŚNO

Zdjęcia 65-letniej Brigitte Macron w stroju kąpielowym obiegły internet!

Tak pierwsza dama Francji odpoczywa na wakacjach z mężem i córką

Konrad Szczęsny 20 sierpnia 2018 20:14

Takiej sylwetki może pozazdrościć jej większość młodszych koleżanek. Internet obiegły zdjęcia z wakacji pary prezydenckiej Francji, która wypoczywa na południu kraju w Fort de Bregancon. Paparazzi uwiecznili m.in. szaleństwa 65-letniej Brigitte Macron na skuterze wodnym. Uwagę internautów zwróciła jednak przede wszystkim szczupła sylwetka pierwszej damy, która w trakcie wypoczynku miała na sobie obcisły kostium kąpielowy.

Wakacje Emmanuela i Brigitte Macronów na południu Francji

Na tym jednak nie koniec! Fotografom udało się również uwiecznić moment, w którym Brigitte Macron na wakacjach na południu Francji oddawała się szaleństwom na skuterze wodnym. Tym samym pierwsza dama wykazała się świetną kondycją, gdyż nie tylko udawało jej się z powodzeniem utrzymać równowagę, lecz także udowodniła, że jest niezwykle wysportowana (pozwoliła sobie na wykonanie kilku ryzykownych figur)!

Internauci zwrócili także uwagę, że żona Emmanuela Macrona wyjątkowo korzystnie prezentuje się w obcisłym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym w jasne wzory. Gdy zaś skończyła wodne szaleństwa i wraz z córką Tiphaine spacerowała niedaleko plaży, zachwycała szczupłymi nogami, które świetnie eksponowała krótka sukienka.

Zdjęcia z wakacji pary prezydenckiej możesz zobaczyć w naszej galerii  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?