Tak pierwsza dama Francji odpoczywa na wakacjach z mężem i córką

Konrad Szczęsny 20 sierpnia 2018 20:14

Takiej sylwetki może pozazdrościć jej większość młodszych koleżanek. Internet obiegły zdjęcia z wakacji pary prezydenckiej Francji, która wypoczywa na południu kraju w Fort de Bregancon. Paparazzi uwiecznili m.in. szaleństwa 65-letniej Brigitte Macron na skuterze wodnym. Uwagę internautów zwróciła jednak przede wszystkim szczupła sylwetka pierwszej damy, która w trakcie wypoczynku miała na sobie obcisły kostium kąpielowy.

Wakacje Emmanuela i Brigitte Macronów na południu Francji

Na tym jednak nie koniec! Fotografom udało się również uwiecznić moment, w którym Brigitte Macron na wakacjach na południu Francji oddawała się szaleństwom na skuterze wodnym. Tym samym pierwsza dama wykazała się świetną kondycją, gdyż nie tylko udawało jej się z powodzeniem utrzymać równowagę, lecz także udowodniła, że jest niezwykle wysportowana (pozwoliła sobie na wykonanie kilku ryzykownych figur)!

Internauci zwrócili także uwagę, że żona Emmanuela Macrona wyjątkowo korzystnie prezentuje się w obcisłym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym w jasne wzory. Gdy zaś skończyła wodne szaleństwa i wraz z córką Tiphaine spacerowała niedaleko plaży, zachwycała szczupłymi nogami, które świetnie eksponowała krótka sukienka.

Zdjęcia z wakacji pary prezydenckiej możesz zobaczyć w naszej galerii  

1/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
1/5

Zdjęcia Brigitte Macron w trakcie wakacji, które spędza na południu Francji z mężem i córką, podbijają Internet.

2/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
2/5

Tak Brigitte Macron szalała w ich trakcie na skuterze wodnym. Kondycja pierwszej damy Francji budzi podziw!

3/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
3/5

Brigitte Macron pozwoliła sobie nawet w trakcie jazdy na skuterze na wykonanie kilku ryzykownych figur!

4/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
4/5

Uwagę internautów zwróciła jednak przede wszystkim świetna sylwetka Brigitte Macron, którą podkreślił obcisły strój kąpielowym.

5/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
5/5

Po zakończeniu wodnych szaleństw Brigitte Macron wraz z córką Tiphaine spacerowała niedaleko plaży. Od jej nóg trudno oderwać wzrok!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.