Tak pierwsza dama Francji odpoczywa na wakacjach z mężem i córką

Konrad Szczęsny 20 sierpnia 2018 20:14

Takiej sylwetki może pozazdrościć jej większość młodszych koleżanek. Internet obiegły zdjęcia z wakacji pary prezydenckiej Francji, która wypoczywa na południu kraju w Fort de Bregancon. Paparazzi uwiecznili m.in. szaleństwa 65-letniej Brigitte Macron na skuterze wodnym. Uwagę internautów zwróciła jednak przede wszystkim szczupła sylwetka pierwszej damy, która w trakcie wypoczynku miała na sobie obcisły kostium kąpielowy.

Wakacje Emmanuela i Brigitte Macronów na południu Francji

Na tym jednak nie koniec! Fotografom udało się również uwiecznić moment, w którym Brigitte Macron na wakacjach na południu Francji oddawała się szaleństwom na skuterze wodnym. Tym samym pierwsza dama wykazała się świetną kondycją, gdyż nie tylko udawało jej się z powodzeniem utrzymać równowagę, lecz także udowodniła, że jest niezwykle wysportowana (pozwoliła sobie na wykonanie kilku ryzykownych figur)!

Internauci zwrócili także uwagę, że żona Emmanuela Macrona wyjątkowo korzystnie prezentuje się w obcisłym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym w jasne wzory. Gdy zaś skończyła wodne szaleństwa i wraz z córką Tiphaine spacerowała niedaleko plaży, zachwycała szczupłymi nogami, które świetnie eksponowała krótka sukienka.

Zdjęcia z wakacji pary prezydenckiej możesz zobaczyć w naszej galerii  

1/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
1/5

Zdjęcia Brigitte Macron w trakcie wakacji, które spędza na południu Francji z mężem i córką, podbijają Internet.

2/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
2/5

Tak Brigitte Macron szalała w ich trakcie na skuterze wodnym. Kondycja pierwszej damy Francji budzi podziw!

3/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
3/5

Brigitte Macron pozwoliła sobie nawet w trakcie jazdy na skuterze na wykonanie kilku ryzykownych figur!

4/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
4/5

Uwagę internautów zwróciła jednak przede wszystkim świetna sylwetka Brigitte Macron, którą podkreślił obcisły strój kąpielowym.

5/5
Gorące wakacje Brigitte i Emmanuela Macronów
Copyright @East News
5/5

Po zakończeniu wodnych szaleństw Brigitte Macron wraz z córką Tiphaine spacerowała niedaleko plaży. Od jej nóg trudno oderwać wzrok!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.