O TYM JEST GŁOŚNO

Sara Boruc pokazała się w bikini 3 tygodnie po porodzie!

Takiej sylwetki mogłaby jej pozazdrościć nastolatka...

Konrad Szczęsny 31 maja 2019 10:01

Piątego maja tego roku na świat przyszedł synek Sary i Artura Boruców, któremu zdecydowali się nadać imię Noah. Od tamtej pory para co jakiś czas dzieli się z fanami w mediach społecznościowych rodzinnymi, pełnymi czułości zdjęciami z dzieckiem. Jednak te najnowsze fotografie, które opublikowała w sieci żona sportowca, wywołały nie lada sensację. Pozuje ona na nich w bikini i prezentuje w pełnej krasie swoją figurę - zaledwie trzy tygodnie po porodzie...

Sara Boruc w bikini - ma już za sobą pierwszy trening po urodzeniu dziecka

Patrząc na te zdjęcia, trudno nie krzyknąć z zachwytu! Obecnie Państwo Borucowie z dziećmi przebywają na wakacjach. Poza doglądaniem najmłodszej pociechy, mają także czas na... aktywności fizyczne! Okazuje się, że dumna mama ma już za sobą pierwszy trening po urodzeniu dziecka.

„Na razie basenik, parę przysiadów i brzuszków… Kondycja kuleje, ale satysfakcja jest ogromna!”, napisała na swoim InstaStories Sara Boruc.

Mimo że deklaruje, że wciąż ma kilka nadprogramowych kilogramów do zrzucenia, fani nie mają wątpliwości, że perfekcyjnej sylwetki, którą projektantka biżuterii zaprezentowała w bikini, może jej pozazdrościć wiele młodszych koleżanek - i to nawet tych, które nie mają za sobą ciąży i porodu.

Sara Boruc o aktywności i ćwiczeniach w czasie ciąży i po porodzie

Żona Artura Boruca zaznacza jednak, że aktywność fizyczna w czasie ciąży i po porodzie to kwestia bardzo indywidualna i wiele zależy od organizmu kobiety.

„Słuchajcie, żeby nie było, że jest aż tak kolorowo… nadal mam na plusie dobrych parę kilogramów i kilka jak nie kilkanaście centymetrów w biodrach. Jędrność skóry też pozostawia wiele do życzenia, ale to normalne! Cieszę się, że udało mi się w miarę utrzymać formę w ciąży, tym bardziej, że tym razem jestem już po trzydziestce. Nie ma jednak cudów, zaufajcie mi – nic za darmo. A jeśli chodzi o powrót do aktywności to kwestia jest bardzo indywidualna i absolutnie nie możecie się sugerować moim przypadkiem, bo każdy jest inny. Koniecznie skonsultujcie się z lekarzem zanim zaczniecie trening w ciąży lub po niej”, zaznaczyła Sara Boruc.

Jej zdjęcia w bikini możesz zobaczyć w galerii. Wprost trudno uwierzyć, że żona sportowca urodziła zaledwie trzy tygodnie temu!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.