Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Grażyna Szapołowska zachwyca w bikini!

Skończyła 65 lat, ale ciało ma jak trzydziestolatka!

Rafał Kowalski 4 stycznia 2019 21:53
Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Grażyna Szapołowska jest jedną z tych aktorek, które postanowiły wziąć urlop na początku 2019 roku. Gwiazda postanowiła relacjonować swoje wakacje i wśród zdjęć, które opublikowała na Instagramie jest jedno, które zachwyciło większość internautów. Mowa o fotografii, na której 65-letnia Szapołowska pozuje w bikini!

Grażyna Szapołowska w stroju kąpielowym

Aktorka zaskoczyła swoich obserwatorów, gdy wczoraj na jej instagramowym profilu pojawiła się odważna fotografia. Grażyna Szapołowska ubrana jedynie w jednoczęściowy kostium kąpielowym pozuje na niej opierając się o wysoki słup. Fani od razu obsypali gwiazdę komplementami.

I nic dziwnego, bo aktorka ma ciało wyglądające na o wiele młodsze, niż wskazuje liczba w jej dowodzie. „Wdzięk i wspaniała figura. Ma Pani wszystko!”, „Figura została z filmu 07 zgłoś się wszystkiego najlepszego”, „Naprawdę super się Pani trzyma”, to tylko niektóre w wypowiedzi internautów, które pojawiły się pod zdjęciem pani Grażyny. Gwiazda szybko odpowiedziała na miłe słowa i przy okazji zdradziła, dlaczego według niej tak świetnie wygląda. „Dzięki, tak jakoś wyszło. Trzyma mnie życie i poczucie humoru, czego wszystkim życzę”, czytamy w sieci.

Zobaczcie, jak wygląda aktorka, kiedy relaksuje się poza granicami Polski. Jesteśmy niemal pewni, że zgadzacie się z naszymi zachwytami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

Grażyna Szapołowska, Uroda Życia, luty 2018
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.