Eryk Stępniewski, Grażyna Szapołowska, VIVA!, main topic
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS

Czy Grażyna Szapołowska rozstała się z Erykiem Stępniewskim?! TYLKO DLA NAS sprawdza Krystyna Pytlakowska

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 12 września 2017 16:15
Eryk Stępniewski, Grażyna Szapołowska, VIVA!, main topic
Fot. Robert Wolański

Media zelektryzowała informacja podana przez jeden z tabloidów, który, powołując się na swoich informatorów, twierdzi, że Grażyna Szapołowska rozstała się z wieloletnim partnerem Erykiem Stępniewskim. Tylko dla Vivy.pl Krystyna Pytlakowska sprawdza, jaka jest prawda. Czy rozstanie, o którym pisze cała Polska, jest prawdą? Znamy odpowiedź!

Zobacz też: „Przestań robić lewatywy, bo to Ci ewidentnie szkodzi”. Grażyna Szapołowska atakuje kompozytora, z którym nagrała płytę

Grażyna Szapołowska rozstała się z Erykiem Stępniewskim?

To pytanie zadaje sobie wszyscy fani utalentowanej aktorki.  Szapołowska została przyłapana przez fotoreporterów w Juracie w objęciach obcego mężczyzny.

Jak miałabym się rozstać z mężczyzną mojego życia?! — śmieje się aktorka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. — Co to za pomysły...? — dodaje.

Na Pudelku napisano i nawet pokazano Twoje zdjęcia z innym mężczyzną! — prowokuje aktorkę dziennikarka.

Powiem Ci, jak to się stało. Byłam w Juracie, gdzie spotkałam pisarza Andrzeja Barta, który — wspólnie ze swoją żoną — wypoczywał w Juracie. Wybraliśmy się razem na wino do kafejki koło plaży. Bardzo miło rozmawialiśmy. Rozmowa z Andrzejem to uczta intelektualna. W pewnym momencie mój pies wilczur pociągnął mnie do pudla, którego zobaczył. Andrzej wtedy pomógł mi odciągnąć mojego psa od przeciwnika. Wtedy chyba paparazzi złapali nas. Ze zdjęć, które wykonali, wycięli jego żonę. Stwierdziliśmy, że teraz dopiero się zacznie. Może to dobrze, bo zbiegnie się to z premierą filmu, w którym występuję, „Botoksie’’ Patryka Vegi. Eryk [przy. red. wieloletni partner Grażyny Szapołowskiej] bardzo się ubawił, kiedy zobaczył te zdjęcia. Powiedział, że teraz się zacznie, bo będą do niego dzwonić panie z propozycjami matrymonialnymi — śmieje się aktorka. — Po czym wykupił dla nas wycieczkę nad jezioro Como. Uwielbiamy takie wypady! — zapewnia Szapołowska.

Grażynko, jesteście od wielu lat szczęśliwą parą, a do tego mieszkacie razem. Myślicie o ślubie? — pyta Krystyna Pytlakowska.

Myślimy o tym. Mamy takie plany, jednak kiedy i gdzie... tego jeszcze nie wiemy — kwituje gwiazda.

Tym samym doniesienia tabloidów na temat rozstania Grażyny Szapołowskiej okazały się nieprawdziwe. Życzymy parze wielu pięknych chwil!

Przeczytaj też: Wcale nie chodzi o futra. Wiemy, czym jest luksus według Grażyny Szapołowskiej. Sami zobaczcie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.