Grażyna Szapołowska, Beata Tyszkiewicz, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE, Ryszard Horowitz
O TYM SIĘ MÓWI

„Ma klasę i charyzmę. I przede wszystkim też jest damą!’’. Grażyna Szapołowska zastąpi Beatę Tyszkiewicz w „Tańcu z gwiazdami’’?

Damian Duda 22 stycznia 2018 17:20
Grażyna Szapołowska, Beata Tyszkiewicz, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE, Ryszard Horowitz

 

Beata Tyszkiewicz nie będzie jurorką w najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami’’. Ze względu na zły stan zdrowia aktorka postanowiła odrzucić propozycję producentów tanecznego show. Kto w takim razie zastąpi damę polskiego kina? Wybór mógł być tylko jeden!

 

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Grażyna Szapołowska zastąpi Beatę Tyszkiewicz?

Znaleźć zastępstwo dla Beaty Tyszkiewicz to dla twórców programu ciężkie zadanie. Jak donosi „Fakt’’, propozycję udziału w show dostała Grażyna Szapołowska. Osoba, która zastąpi legendę polskiej sceny, nie może być celebrytką bez dokonań. Nie dziwi więc wybór Szapołowskiej, która dla wielu jest nie tylko świetną aktorką, ale również synonimem seksu i kobiecości.

 

Wiadomo, że osoba, która przyjdzie na miejsce Beaty Tyszkiewicz, nie może być byle kim. Nie ma mowy o celebrytce bez dokonań. A pani Grażyna też ma niezwykłą klasę i charyzmę. I przede wszystkim też jest damą!’’, twierdzi informator tabloidu. „Nikt nie ma wątpliwości, że dzięki swojemu czarowi i stylowi bycia Szapołowska świetnie ubarwiłaby show’’, dodaje. „A co, jeśli rozmowy zakończą się fiaskiem? Cóż, trzeba będzie szukać mniej ciekawych kandydatek... ’’, kwituje rozmówca „Faktu’’.

 

Beata Tyszkiewicz, Viva! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Grażyna Szapołowska, VIVA! październik 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz wróciła już do domu. Jaki jest jej stan?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.