Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Konrad Szczęsny 19 stycznia 2018 12:15
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

„Taniec z gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz? To, co do tej pory wydawało się niemożliwe, stało się faktem! Aktorka potwierdziła, że zdecydowała się odpocząć od legendarnego show, które od 2014 roku gości na antenie Polsatu. Jej decyzję skomentowała sama Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji oraz producent programu, Rinke Rooyens.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Beata Tyszkiewicz zniknie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości

Beata Tyszkiewicz o odejściu z „Tańca z gwiazdami”

Wiadomość podały dzisiaj dzienniki „Fakt” i „Super express”. W rozmowie z tym pierwszym aktorka podkreśliła, że robi sobie przerwę, ponieważ udział w „Tańcu z gwiazdami” to nie tylko dwugodzinne show emitowane w telewizji, lecz także próby przed nim. Przyznała jednak, że będzie tęskniła za programem.

W rozmowie z nami Beata Tyszkiewicz potwierdziła te doniesienia.

Tak, to prawda, robię sobie przerwę. Chcę odpocząć troszkę. Powody tej decyzji nie są ważne – podkreśla gwiazda.

Dodaje, że nie wie, czy jeszcze powróci w roli jurorki ulubionego show Polaków.

Nie wiadomo, ile ta przerwa potrwa, bo też nie wiadomo nigdy, czy będzie następna edycja „Tańca z gwiazdami”. Wie pan, jak jest – powiedziała nam Beata Tyszkiewicz.

Na stwierdzenie, że program bez niej już nie będzie taki sam i że zarówno widzowie, jak i produkcja będą za nią tęsknili, aktorka wyznała:

To bardzo miłe słyszeć, że widzowie i produkcja będą za mną tęsknili, naprawdę. Bardzo dziękuję za te miłe słowa — podkreśla Pani Beata.

Zobacz też: Znamy już listę uczestników wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”! Kto jest największym zaskoczeniem?

Rinke Rooyens o odejściu Beaty Tyszkiewicz z „Tańca z gwiazdami”

Rozgoryczenia całą sytuacją i decyzją gwiazdy nie kryje producent programu, Rinke Rooyens.

Tak jak wszyscy kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci nie udałosię pani Beaty przekonać”, podkreślił w rozmowie z „Faktem”.

Głos w sprawie zabrała również dyrektor programowa stacji.

Polecamy także: Ewa Farna wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na... ciążę?! Zaskakujące doniesienia mediów!

Nina Terentiew o odejściu Beaty Tyszkiewicz z „Tańca z gwiazdami”

Drzwi na plan „Tańca z gwiazdami” będą dla pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia!”, wyznała na łamach „Faktu”.

Polecamy także: Ewa Farna wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” ze względu na... ciążę?! Zaskakujące doniesienia mediów!

Kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w jury „Tańca z gwiazdami”?

Póki co nie wiadomo, kto miałby zająć miejsce aktorki w jury show. Warto podkreślić, że Beata Tyszkiewicz pełniła tę rolę przez 12 edycji programu, gdy organizował go TVN. Na jedną edycję została zastąpiona przez Jolantę Fraszyńską. Ponownie zasiadła w fotelu jurora, gdy w 2014 roku show przejęła telewizja Polsat. Zatem w trakcie 20 edycji, które odbyły się do tej pory, oceniała uczestników w... 19 z nich. Nic dziwnego, że widzom i produkcji trudno wyobrazić sobie „Taniec z gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz.

Zobacz także: „Macierzyństwo to jak ciężka, przewlekła choroba”. Beata Tyszkiewicz w magazynie „Uroda Życia”

Powody odejścia Beaty Tyszkiewicz z „Tańca z gwiazdami”

Pierwsze informacje o tym, że aktorka nie pojawi się w bieżącej edycji programu pojawiły się w październiku 2017 roku. Wtedy jednak gwiazda konsekwentnie temu zaprzeczała i podkreślała, że żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. 

Jednak, jak informuje „Super express”, Beata Tyszkiewicz koniec końców nie zdecydowała się pojawić w „Tańcu z gwiazdami” z powodów zdrowotnych: przypomnijmy, że w czerwcu zeszłego roku aktorka dwa razy trafiła do szpitala z powodu problemów z sercem. Po tym fakcie gwiazda nie tylko zmieniła tryb życia na zdrowszy i rzuciła palenie, lecz także wycofała się z życia publicznego.

Zobacz też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala!

oraz: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz wróciła już do domu. Jaki jest jej stan?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.