Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie w bikini!

Wygląda na 41 lat?

VIVA! 9 września 2018 17:54
Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Patrząc na najnowsze zdjęcia Nataszy Urbańskiej, aż trudno uwierzyć, że ma ona 41 lat! Piosenkarka właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wakacji. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Urbańska pokazała się w seksownym bikini!

Artystka dodała do tego krótki komentarz: „Uwielbiam wracać na scenę po wakacjach”, jednak w tej chwili fani wyłącznie skupili się na jej idealnym ciele. Bo takiego może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka!

„Cudna kobieta”, „Ciało pierwsza klasa”, „Piękne ciało”, pisali internauci. I dopytywali, ile razy w tygodniu tancerka ćwiczy, bo z taką wysportowaną sylwetką Natasza spokojnie mogłaby stać obok Ewy Chodakowskiej lub Anny Lewandowskiej. Zobaczcie zdjęcie Urbańskiej! My jesteśmy zachwyceni jej ciałem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwielbiam wracać na scenę po wakacjach 🤗 #mood #happy #holiday #backtowork

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wysyłam Wam dużoooo uśmiechu😁 #smile #goodvibes #happy

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.