Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie w bikini!

Wygląda na 41 lat?

VIVA! 9 września 2018 17:54
Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Patrząc na najnowsze zdjęcia Nataszy Urbańskiej, aż trudno uwierzyć, że ma ona 41 lat! Piosenkarka właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wakacji. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Urbańska pokazała się w seksownym bikini!

Artystka dodała do tego krótki komentarz: „Uwielbiam wracać na scenę po wakacjach”, jednak w tej chwili fani wyłącznie skupili się na jej idealnym ciele. Bo takiego może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka!

„Cudna kobieta”, „Ciało pierwsza klasa”, „Piękne ciało”, pisali internauci. I dopytywali, ile razy w tygodniu tancerka ćwiczy, bo z taką wysportowaną sylwetką Natasza spokojnie mogłaby stać obok Ewy Chodakowskiej lub Anny Lewandowskiej. Zobaczcie zdjęcie Urbańskiej! My jesteśmy zachwyceni jej ciałem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwielbiam wracać na scenę po wakacjach 🤗 #mood #happy #holiday #backtowork

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wysyłam Wam dużoooo uśmiechu😁 #smile #goodvibes #happy

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?