W przyszłym roku gwiazda skończy 49 lat

Rafał Kowalski 19 grudnia 2018 20:54

Aż trudno w to uwierzyć, ale jedyna polska dziewczyna Bonda ma już prawie 49 lat! Izabella Scorupco, bo o niej mowa, mimo upływających lat nieustannie zachwyca swoją sylwetką. Po komentarzach z Instagrama wnioskujemy, że nawet panie o połowę młodsze od gwiazdy marzą o tym, by mieć podobną figurę.

Izabella Scorupco w bikini - opinie fanów

Modelka i aktorka wychodzi więc z założenia, że ma się czym pochwalić, dlatego od czasu do czasu w jej mediach społecznościowych pojawiają się nowe zdjęcia wykonane w bikini. Pod ostatnim mogliśmy przeczytać morze komplementów. „Jak wino!!! Czy starsza tym atrakcyjniejsza”, „Jak zawsze rewelacyjne foto.”, „Prowadzę tramwaj, teraz nie będę się mógł skoncentrować…” - to tylko niektóre z opinii wielbicieli urody gwiazdy. 

Nasze zdanie jest oczywiście takie samo. Tym bardziej zachęcamy do obejrzenia wszystkich fotografii, na których Izabella Scorupco chwali się swoją nienaganną figurą. 

1/5
Izabella Scorupco w bikini
Copyright @Instagram
1/5

To tym zdjęciem modelka zachęciła fanów do pisania komentarzy

2/5
Izabella Scorupco w bikini
Copyright @Instagram
2/5

Na co dzień gwiazda uprawia boks

3/5
Izabella Scorupco w bikini
Copyright @Instagram
3/5

Od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych

4/5
Izabella Scorupco w bikini
Copyright @Instagram
4/5

Podobno gwiazda kupiła niedawno dom za 6,5 mln dol. 

5/5
Izabella Scorupco córka Julia
Copyright @instagram@izabellascorupco
5/5

Dużym zainteresowaniem na koncie pani Izabelli cieszą się też zdjęcia z córką. Podobne?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.