Gabriela Czernecka 3 listopada 2017 14:00
1/9
Margaret w bikini
Copyright @Instagram @margaret_official
1/9

 

Choć sezon wakacyjny już dawno za nami, Margaret postanowiła skorzystać z mniej gorącego okresu w Polsce i wybrała się na krótki odpoczynek. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak piosenkarka prezentuje się w bikini!

 

Polecamy: Margaret kończy 26 lat. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście!

 

Margaret w bikini 

Margaret postanowiła zrobić sobie małą przerwę od zawodowych obowiązków. Gwiazda wybrała się na odpoczynek do ciepłych krajów. Zdjęciem w czarnym kostiumie kąpielowym pochwaliła się na Instagramie. Fani są zachwyceni sylwetką piosenkarki. Jak sama żartobliwie stwierdziła, podpisując zdjęcie, taki właśnie kostium wybrała na Halloween. Wokalistka spędza czas w Portugalii.

 

Na scenie zaskakuje odważnymi, kolorowymi i pomysłowymi kreacjami. A jak prezentuje się w bikini? Zobaczcie w naszej galerii wakacyjne zdjęcia Margaret w bikini! 

 

Polecamy także: W najnowszym numerze magazynu VIVA! MODA zaglądamy do garderoby Margaret! Co kryje jej szafa?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.