O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo na gorących wakacjach z rodziną! Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Partnerka najlepszego piłkarza świata zachwyciła w bikini

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2019 16:31

Luksusowy jacht, słońce i najbliżsi u boku - tak Cristiano Ronaldo spędza gorące wakacje w Saint-Tropez. Kapitan reprezentacji Portugalii słynie z zamiłowania do luksusu. Nic dziwnego, że jego współtowarzysze mieli do dyspozycji m.in. skutery wodne, sporych rozmiarów zjeżdżalnie oraz wszelkie wyposażenie jachtu, który wynajął piłkarz.

Georgina Rodriguez w bikini, Cristiano Ronaldo w samych kąpielówkach

Uwagę fanów zwróciła przede wszystkim... sylwetka napastnika Juventusu Turyn. Cristiano Ronaldo na większości zdjęć, co oczywiste, pozuje w samych szortach kąpielowych. Każdy, nawet najmniejszych mięsień sportowca, jest dzięki temu doskonale widoczny i przyprawia jego fanki o szybsze bicie serca.

Paparazzi udało się również uchwycić przechadzającą się po jachcie w bikini ukochaną piłkarza, Georginę Rodriguez. Hiszpanka także słynie z nienagannej sylwetki, stąd męska część fanów Portugalczyka mogła zachwycić się jej seksownymi kształtami. 

Na gorących wakacjach parze towarzyszy także najstarszy syn napastnika Juventusu Turyn, Cristiano Ronaldo Junior.

Georgina Rodriguez jest w ciąży?!

Niektórzy internauci dopatrzyli się również ciążowych krągłości u Georginy Rodriguez! Czy faktycznie sportowiec zdecydował się wraz z ukochaną na kolejne dziecko? Poza Cristiano Ronaldo Juniorem oraz bliźniętami Evą i Mateo (całą trójkę urodziły surogatki), wychowują również córkę, Alanę Martinę, która ma obecnie 1,5 roku. W wywiadach piłkarz żartował, że jego najstarsza latorośl uważa, że powinien mieć tyle dzieci, ile wynosi jego numer na koszulce, czyli... siedmioro. Portugalczyk stwierdził, że „to dobra liczba”.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.