O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo na gorących wakacjach z rodziną! Georgina Rodriguez jest w ciąży?

Partnerka najlepszego piłkarza świata zachwyciła w bikini

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2019 16:31

Luksusowy jacht, słońce i najbliżsi u boku - tak Cristiano Ronaldo spędza gorące wakacje w Saint-Tropez. Kapitan reprezentacji Portugalii słynie z zamiłowania do luksusu. Nic dziwnego, że jego współtowarzysze mieli do dyspozycji m.in. skutery wodne, sporych rozmiarów zjeżdżalnie oraz wszelkie wyposażenie jachtu, który wynajął piłkarz.

Georgina Rodriguez w bikini, Cristiano Ronaldo w samych kąpielówkach

Uwagę fanów zwróciła przede wszystkim... sylwetka napastnika Juventusu Turyn. Cristiano Ronaldo na większości zdjęć, co oczywiste, pozuje w samych szortach kąpielowych. Każdy, nawet najmniejszych mięsień sportowca, jest dzięki temu doskonale widoczny i przyprawia jego fanki o szybsze bicie serca.

Paparazzi udało się również uchwycić przechadzającą się po jachcie w bikini ukochaną piłkarza, Georginę Rodriguez. Hiszpanka także słynie z nienagannej sylwetki, stąd męska część fanów Portugalczyka mogła zachwycić się jej seksownymi kształtami. 

Na gorących wakacjach parze towarzyszy także najstarszy syn napastnika Juventusu Turyn, Cristiano Ronaldo Junior.

Georgina Rodriguez jest w ciąży?!

Niektórzy internauci dopatrzyli się również ciążowych krągłości u Georginy Rodriguez! Czy faktycznie sportowiec zdecydował się wraz z ukochaną na kolejne dziecko? Poza Cristiano Ronaldo Juniorem oraz bliźniętami Evą i Mateo (całą trójkę urodziły surogatki), wychowują również córkę, Alanę Martinę, która ma obecnie 1,5 roku. W wywiadach piłkarz żartował, że jego najstarsza latorośl uważa, że powinien mieć tyle dzieci, ile wynosi jego numer na koszulce, czyli... siedmioro. Portugalczyk stwierdził, że „to dobra liczba”.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.