Damian Duda 27 sierpnia 2017 16:00
1/4
Karolina Malinowska, Viola Kołakowska, jamnik
Copyright @Instagram
1/4

 

Mimo że sezon wakacyjny dobiega końca, część gwiazd dopiero teraz znalazła chwilę na długo oczekiwane wakacje. Wśród nich znalazły się Karolina Malinowska i Viola Kołakowska. Modelka i aktorka w tym roku zdecydowały się na wyjazd na jedną z greckich wysp. Rodos to wyjątkowe miejsce na Morzu Egejskim, gdzie słońce świeci przez blisko 300 dni w roku.

 

Zobacz też: „Teraz jest tak, że jest dobrze, dzieci są dla nas najważniejsze”. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są razem?

 

Karolina Malinowska i Viola Kołakowska na wakacjach

 

Wiele gwiazd może jednak zadziwić wybór dwóch przyjaciółek, gdyż w tym sezonie najpopularniejszą destynacją było Mykonos. Ewa Chodakowska, Dawid Woliński, Joanna Krupa — to tylko niewielka część osób, które na swój niezwykły wypoczynek wybrały właśnie tę grecką wyspę. 

 

Najwięcej emocji wśród internautów wzbudziło zdjęcie, które Karolina Malinowska opublikowała w jednym z serwisów społecznościowych. Żona prezentera, Oliviera Janiaka, pokazała na nim... pośladki. Modelka podpisała je w bardzo tajemniczy sposób, zadając tym samym swoim fanom pytanie. „Tylko kto jest na zdjęciu?’’ — zapytała Malinowska. Internauci typują, że w poście, mimo braku oznaczenia, widzimy sylwetkę Violi Koałkowskiej. Jesteście tego samego zdania? 

 

 

Zobaczcie, jak Viola Kołakowska i Karolina Malinowska wyglądają w bikini. Która z nich, Waszym zdaniem, prezentuje się lepiej? 

 

Przeczytaj też: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

 

2/4
Karolina Malinowska, Viola Kołakowska, wakacje gwiazd
Copyright @Facebook
2/4

Viola Kołakowska wybrała Grecję. Nic dziwnego, bo, jak widać po zdjęciach, pogoda nie zawiodła aktorki. 

3/4
Karolina Malinowska, Viola Kołakowska, wakacje gwiazd
Copyright @Facebook
3/4

Niewiele osób wiedziało, że Karolina Malinowska i Viola Kołakowska są przyjaciółkami. 

4/4
Karolina Malinowska, Viola Kołakowska, wakacje gwiazd
Copyright @Facebook
4/4

Karolina Malinowska i Viola Kołakowska postanowiły na koniec urlopu wakacyjnego wybrać się na jedną z greckich wysp, a dokładnie — na Rodos.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.