O TYM SIĘ MÓWI

43-letnia Anita Lipnicka pokazała się w bikini! Zobacz, jak wygląda!

Wielbiciele nie szczędzą jej zachwytów!

Olga Figaszewska 20 sierpnia 2018 16:55

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca!  Gwiazdy korzystają z ostatnich tygodni wakacji. Malownicze krajobrazy, krystalicznie czyste morze, słońce, plaże… W tym roku bez wątpienia ulubionym kierunkiem wakacji celebrytów była wyspa Mykonos, niektórzy za cel swoich podróży obrali Bali czy Lazurowe Wybrzeże. Anita Lipnicka podobnie jak pozostałe gwiazdy postanowiła wypocząć poza granicami Polski. Zdjęcie z wakacyjnego wypoczynku, którym podzieliła się z internautami, wywołało ogromne poruszenie!

Anita Lipnicka w bikini

Anita Lipnica wraz z mężem Markiem Grayem i dziećmi spędza wspaniały czas w Chorwacji. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami spektakularnymi krajobrazami. Zwiedziła już Rovinj i Opatiję. Piosenkarka umieściła również zdjęcie, do którego pozuje w… bikini!  „Wody Chorwacji”, napisała na Anita Lipnicka.

Gwiazda zachwyca sylwetką! Fani w komentarzach nie szczędzą komplementów. „Na pierwszy rzut oka myślałem, że to jakaś nastolatka opala się w bikini mocząc sobie nóżki”, „Pani Anitko, cudownie się patrzy na panią w dość nietypowym wydaniu”, „Pięknie 💙”, piszą. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.