Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI!

Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał. Majka Jeżowska zachwyca w bikini!

Takiej figury można tylko pozazdrościć!

Gabriela Czernecka 13 września 2018 09:42
Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Majka Jeżowska w bikini? Takiego zdjęcia fani piosenkarki z pewnością się nie spodziewali. Choć dla wielu wakacje dobiegły już końca, to niektórzy wciąż wylegują się na plaży lub wspominają swoje egzotyczne podróże w social mediach. Wśród nich jest choćby Majka Jeżowska, która właśnie podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem!

Majka Jeżowska w bikini

Mimo swojego wieku Majka Jeżowska może pochwalić się świetną sylwetką. Specjalnie dla fanów dodała zdjęcie, na którym w pełnej krasie prezentuje swoją figurę. Na Instagramie Majki Jeżowskiej pojawiła się jej fotografia w bikini, które artystka zrobiła sobie podczas pobytu w Meksyku. Gwazda pozuje na piaszczystej plaży położonej przy Riviera Maya.

„Lato, lato zostań dłuuużej!”, podpisała zdjęcie. Meksyk to jednak nie jedyny wakacyjny kierunek Majki Jeżowskiej. W ostatnim czasie piosenkarka odwiedziła także Gruzję, Turcję, Włochy, Zanzibar oraz rodzimy Bałtyk i Mazury. Takiej figury można tylko pozazdrościć! Trzydzieści lat temu śpiewała dla dzieci i tańczyła w tiulowej spódniczce.

„Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem” , mówiła Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla VIVY!.

Dziś Majka Jeżowska ma 58 lat i wciąż zachwyca świetną formą. Takiej figury można jej tylko pogratulować! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.