Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI!

Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał. Majka Jeżowska zachwyca w bikini!

Takiej figury można tylko pozazdrościć!

Gabriela Czernecka 13 września 2018 09:42
Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Majka Jeżowska w bikini? Takiego zdjęcia fani piosenkarki z pewnością się nie spodziewali. Choć dla wielu wakacje dobiegły już końca, to niektórzy wciąż wylegują się na plaży lub wspominają swoje egzotyczne podróże w social mediach. Wśród nich jest choćby Majka Jeżowska, która właśnie podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem!

Majka Jeżowska w bikini

Mimo swojego wieku Majka Jeżowska może pochwalić się świetną sylwetką. Specjalnie dla fanów dodała zdjęcie, na którym w pełnej krasie prezentuje swoją figurę. Na Instagramie Majki Jeżowskiej pojawiła się jej fotografia w bikini, które artystka zrobiła sobie podczas pobytu w Meksyku. Gwazda pozuje na piaszczystej plaży położonej przy Riviera Maya.

„Lato, lato zostań dłuuużej!”, podpisała zdjęcie. Meksyk to jednak nie jedyny wakacyjny kierunek Majki Jeżowskiej. W ostatnim czasie piosenkarka odwiedziła także Gruzję, Turcję, Włochy, Zanzibar oraz rodzimy Bałtyk i Mazury. Takiej figury można tylko pozazdrościć! Trzydzieści lat temu śpiewała dla dzieci i tańczyła w tiulowej spódniczce.

„Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem” , mówiła Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla VIVY!.

Dziś Majka Jeżowska ma 58 lat i wciąż zachwyca świetną formą. Takiej figury można jej tylko pogratulować! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.