Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie w bikini. „3/4 społeczeństwa ma przez Ciebie kompleksy”

Aktorka wygląda obłędnie!

Rafał Kowalski 11 października 2020 07:00
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małgorzata Socha świętowała w kwietniu 40. urodziny, ale perfekcyjnej figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Aktorka, która prywatnie jest trójką dzieci, wspominała wczoraj na Instagramie ostatnie promienie letniego słońca. W czasie wakacji gwiazda postanowiła wybrać się na trening ciekawego sportu wodnego. Zdjęcie z wodnych szaleństw trafiło w piątek do sieci. Teraz fotografia jest szeroko komentowana.

Małgosia Socha w kostiumie kąpielowym – zdjęcie

SUP to sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej przy pomocy pagaja. I właśnie ta dyscyplina zainteresowała gwiazdę Brzyduli na tyle, że postanowiła ona spróbować swoich sił. „Moje wspomnienie. Najbardziej żenująca sesja na SUPie - wbrew panującym trendom‍♀ A kto powiedział, że będzie łatwo”, napisała Małgorzata Socha pod swoją fotografią.

Fanki i fani zwrócili uwagę nie tylko na umiejętności sportowe, ale i urodę gwiazdy. „Wcale nie taka żenująca... Pisze to doświadczona SUPerka”;  „Weź kobieto przytyj, bo 3/4 społeczeństwa ma przez ciebie kompleksy - cudna figura”; „Ale piękna”; Ale zgrabna”; „Co za sylwetka!”, to tylko niektóre z opinii internautów, które znaleźliśmy na Instagramie serialowej Violetty.

Też jesteście pod wielkim wrażeniem? 

	Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Viva

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?