Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie w bikini. „3/4 społeczeństwa ma przez Ciebie kompleksy”

Aktorka wygląda obłędnie!

Rafał Kowalski 11 października 2020 07:00
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małgorzata Socha świętowała w kwietniu 40. urodziny, ale perfekcyjnej figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Aktorka, która prywatnie jest trójką dzieci, wspominała wczoraj na Instagramie ostatnie promienie letniego słońca. W czasie wakacji gwiazda postanowiła wybrać się na trening ciekawego sportu wodnego. Zdjęcie z wodnych szaleństw trafiło w piątek do sieci. Teraz fotografia jest szeroko komentowana.

Małgosia Socha w kostiumie kąpielowym – zdjęcie

SUP to sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej przy pomocy pagaja. I właśnie ta dyscyplina zainteresowała gwiazdę Brzyduli na tyle, że postanowiła ona spróbować swoich sił. „Moje wspomnienie. Najbardziej żenująca sesja na SUPie - wbrew panującym trendom‍♀ A kto powiedział, że będzie łatwo”, napisała Małgorzata Socha pod swoją fotografią.

Fanki i fani zwrócili uwagę nie tylko na umiejętności sportowe, ale i urodę gwiazdy. „Wcale nie taka żenująca... Pisze to doświadczona SUPerka”;  „Weź kobieto przytyj, bo 3/4 społeczeństwa ma przez ciebie kompleksy - cudna figura”; „Ale piękna”; Ale zgrabna”; „Co za sylwetka!”, to tylko niektóre z opinii internautów, które znaleźliśmy na Instagramie serialowej Violetty.

Też jesteście pod wielkim wrażeniem? 

	Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Viva

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.