O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca idealną sylwetką w bikini!

Jak ona to robi, że wygląda tak perfekcyjnie?

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2018 18:55

Jest jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Między nagraniami w telewizji, wywiadami, sesjami, opieką nad dziećmi i zakupami na bazarku Małgorzata Rozenek-Majdan znajduje czas tylko dla siebie. Niemożliwe? A jednak jej się to udaje! Gwiazda obecnie wraz z mężem wyjechała na wakacje do Izraela. Zdjęcie w bikini, które gwiazda zamieściła na Instagramie wywołało prawdziwą sensację! Jak ona to robi, że wygląda tak perfekcyjnie?

Sekret figury Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny zachwyciła! Gwiazda zamieściła nowe zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w bikini. Wielbiciele nie szczędzą jej komplementów. Trudno się im dziwić. Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje się fenomenalnie. Jaki jest sekret jej figury? 

By utrzymać idealną sylwetkę, gwiazda TVN ćwiczy wtedy, kiedy tylko ma czas. Już po tygodniu czuje, że ciało się inaczej zachowuje. „Jestem nadreaktywna. Muszę gdzieś tę energię z siebie wyrzucać. Nie rozumiem dylematów ludzi, którzy siedzą na kanapie, ja tego nie potrafię. Radosław mówi, że ja nigdy nie siadam, a jak siadam, to po to, żeby już się położyć”, mówiła rok temu w wywiadzie dla VIVY! Pięknej na lato.

Małgorzaty Rozenek-Majdan podkreśla, że ćwiczenia to nie wszystko. Ważna jest także zbilansowana dieta. Gwiazda odżywia się bardzo zdrowo. Nie je pewnych produktów i odkąd wyeliminowała je ze swojego jadłospisu, nagle przestała być na diecie. Nie śmieciowego jedzenia, nie pije gazowanych napojów, ale zdradza, że zdarza się, jej czasem zjeść hamburgera.

„Unikam cukru w każdej postaci, laktozy i glutenu, a dokładnie pszenicy. Nie bardzo restrykcyjnie, ale 90 procent moich posiłków jest bezglutenowych. (...) Tak serio uważam, że jeżeli cały czas je się bardzo rozsądnie, to czasem można sobie pozwolić na coś „złego”. Trzeba też pamiętać o tym, żeby codziennie pić dwa litry wody”, mówiła w wywiadzie dla VIVY! Pięknej na lato.

Okazuje się, że przez pewien czas zdarzało jej się nie jadać śniadań. Obecnie bazuje na diecie Francuzek, które jedzą bardzo małe posiłki rano i bardzo porządny o 13. „Dla mnie też najważniejszym posiłkiem jest ten o 13. To budulec na cały dzień”, dodaje.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje sobie posiłki sama? „Kiedy nagrywam programy, wiem, że będę kończyła pracę w nocy i nie będę miała czasu przygotować posiłku na następny dzień. Wtedy zamawiam dietę pudełkową. Natomiast uwielbiam gotować, robić zakupy na bazarku, wybierać warzywa, wąchać je, uwielbiam kroić chleb…”, zdradza.

Zobacz, jak gwiazda prezentuje się w bikini!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.