Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży zachwyca perfekcyjną figurą w bikini! 

Jaki jest sekret jej wyglądu?

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2019 06:51
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie korzystają z ostatnich wakacyjnych dni! Wraz z rodziną wyjechali na upragniony urlop, a za cel swojej podróży obrali słoneczną Chorwację. Fotorelacją z urlopu podzielili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. I nic dziwnego, że zdjęcia Agnieszki Hyży zachwyciły internautów...

Agnieszka Hyży zachwyca sylwetką na wakacjach

Od kilku dni korzystają z cudownej, wakacyjnej aury w Chorwacji. Plaża, słońce, błogie lenistwo... Agnieszka Hyży postanowiła zamieścić na swoim Instagramie kilka kadrów z podróży. Do jednej z fotografii zapozowała z ukochanym mężem. 

,,Wakacje. Razem. Doceniam. Z uśmiechem. Dobrze, że Jesteś", napisała.

Ale fani zwrócili uwagę na inne kadry, które pojawiły się na jej profilu. Większość z nich wykonał mąż gwiazdy. Dziennikarka zachwyca na nich perfekcyjną sylwetką. Trzeba przyznać, że Agnieszka Hyży prezentuje się zjawiskowo! Wszyscy zastanawiają się, jaki jest sekret jej figury. 

Okazuje się, że Agnieszka Hyży nie spędza wielu godzin na siłowni i nie podlega restrykcyjnym dietom. Na początku roku nie martwi się o tym, by zgubić zbędne kilogramy przed wakacyjnym sezonem. W jednym z wywiadów gwiazda podkreślała, że idealne ciało zawdzięcza intensywnej pracy.

„Szczęśliwie udaje mi się trzymać wagowo w ryzach. (...) Nigdy w życiu nie stosowałam żadnej diety. Jem dużo owoców, jem dużo warzyw, staram się nie smażyć, ale to raczej, żeby się dobrze czuć, a nie, żeby myśleć o tym, jak to wpłynie na moje ciało”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Jesteśmy zachwyceni wakacyjnymi zdjęciami, które Agnieszka Hyży zamieściła na swoim Instagramie!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…