Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży zachwyca perfekcyjną figurą w bikini! 

Jaki jest sekret jej wyglądu?

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2019 06:51
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie korzystają z ostatnich wakacyjnych dni! Wraz z rodziną wyjechali na upragniony urlop, a za cel swojej podróży obrali słoneczną Chorwację. Fotorelacją z urlopu podzielili się z fanami za pośrednictwem Instagrama. I nic dziwnego, że zdjęcia Agnieszki Hyży zachwyciły internautów...

Agnieszka Hyży zachwyca sylwetką na wakacjach

Od kilku dni korzystają z cudownej, wakacyjnej aury w Chorwacji. Plaża, słońce, błogie lenistwo... Agnieszka Hyży postanowiła zamieścić na swoim Instagramie kilka kadrów z podróży. Do jednej z fotografii zapozowała z ukochanym mężem. 

,,Wakacje. Razem. Doceniam. Z uśmiechem. Dobrze, że Jesteś", napisała.

Ale fani zwrócili uwagę na inne kadry, które pojawiły się na jej profilu. Większość z nich wykonał mąż gwiazdy. Dziennikarka zachwyca na nich perfekcyjną sylwetką. Trzeba przyznać, że Agnieszka Hyży prezentuje się zjawiskowo! Wszyscy zastanawiają się, jaki jest sekret jej figury. 

Okazuje się, że Agnieszka Hyży nie spędza wielu godzin na siłowni i nie podlega restrykcyjnym dietom. Na początku roku nie martwi się o tym, by zgubić zbędne kilogramy przed wakacyjnym sezonem. W jednym z wywiadów gwiazda podkreślała, że idealne ciało zawdzięcza intensywnej pracy.

„Szczęśliwie udaje mi się trzymać wagowo w ryzach. (...) Nigdy w życiu nie stosowałam żadnej diety. Jem dużo owoców, jem dużo warzyw, staram się nie smażyć, ale to raczej, żeby się dobrze czuć, a nie, żeby myśleć o tym, jak to wpłynie na moje ciało”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Jesteśmy zachwyceni wakacyjnymi zdjęciami, które Agnieszka Hyży zamieściła na swoim Instagramie!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.