Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska świętowała urodziny! Na imprezie pojawił się Adam Sztaba z żoną

Jak wyglądają relacje prezenterki i jej drugiego męża?

Marta Nawacka 18 października 2021 11:05
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

W weekend odbyła się impreza urodzinowa Doroty Szelągowskiej, na której nie zabrakło gwiazd. Prezenterka bawiła się m.in. w towarzystwie swojej wieloletniej przyjaciółki, Natalii Kukulskiej, a także... drugiego męża, Adama Sztaby, który pojawił się z obecną żoną. Jakie są ich relacje po rozstaniu?

Dorota Szelągowska świętowała urodziny

Podczas imprezy z okazji 41. urodzin Doroty Szelągowskiej bawiło się sporo bliskich prezenterce osób. Zdjęciami z wydarzenia podzieliła się na swoim koncie na Instagramie, skąd dowiadujemy się, że wśród gości byli m.in. Natalia Kukulska, z którą Dorota się przyjaźni, Aleksandra Kwaśniewska oraz były mąż projektantki wnętrz, Adam Sztaba. Mężczyzna pojawił się ze swoją obecną małżonką, Agnieszką. Jak wygląda relacja Doroty Szelągowskiej z drugim mężem po latach od rozstania?

Czytaj też: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z urodzinowego obiadu. Towarzyszyły jej dzieci i mama

Screen Instagram Dorota Szelągowska, @dotindotin, 18.10.2021
Fot. Dorota Szelągowska Instagram/@dotindotin

Adam Sztaba na urodzinach Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba małżeństwem byli tylko trzy lata. Postanowili się pobrać po 11 latach związku, kiedy w ich relacji zaczęło się psuć. Prezenterka przyznaje, że ślub mógł być niepotrzebną próbą ratowania uczucia między nimi. Z rozmowy Doroty z Agatą Młynarską dowiadujemy się, że rozstali się w przyjacielskich stosunkach, a projektantka nie ma żalu do byłego męża, nie przeżyła też mocno rozwodu. Córka Katarzyny Grocholi dodała także, że cieszy się z obecnego związku Adama Sztaby oraz z tego, że znalazł idealną dla siebie partnerkę i jest szczęśliwy.

„Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że [Adam - przyp. red.] w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu”, mówiła w cyklu rozmów Agaty Młynarskiej #agatasiękręci w Stylach 

Zobacz także: Dorota Szelągowska z okazji 41. urodzin opowiedziała o swoich problemach z samoakceptacją

Screen Instagram Dorota Szelągowska, @dotindotin, 18.10.2021
Fot. Dorota Szelągowska Instagram/@dotindotin

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.