Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska świętowała urodziny! Na imprezie pojawił się Adam Sztaba z żoną

Jak wyglądają relacje prezenterki i jej drugiego męża?

Marta Nawacka 18 października 2021 11:05
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

W weekend odbyła się impreza urodzinowa Doroty Szelągowskiej, na której nie zabrakło gwiazd. Prezenterka bawiła się m.in. w towarzystwie swojej wieloletniej przyjaciółki, Natalii Kukulskiej, a także... drugiego męża, Adama Sztaby, który pojawił się z obecną żoną. Jakie są ich relacje po rozstaniu?

Dorota Szelągowska świętowała urodziny

Podczas imprezy z okazji 41. urodzin Doroty Szelągowskiej bawiło się sporo bliskich prezenterce osób. Zdjęciami z wydarzenia podzieliła się na swoim koncie na Instagramie, skąd dowiadujemy się, że wśród gości byli m.in. Natalia Kukulska, z którą Dorota się przyjaźni, Aleksandra Kwaśniewska oraz były mąż projektantki wnętrz, Adam Sztaba. Mężczyzna pojawił się ze swoją obecną małżonką, Agnieszką. Jak wygląda relacja Doroty Szelągowskiej z drugim mężem po latach od rozstania?

Czytaj też: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z urodzinowego obiadu. Towarzyszyły jej dzieci i mama

Screen Instagram Dorota Szelągowska, @dotindotin, 18.10.2021
Fot. Dorota Szelągowska Instagram/@dotindotin

Adam Sztaba na urodzinach Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba małżeństwem byli tylko trzy lata. Postanowili się pobrać po 11 latach związku, kiedy w ich relacji zaczęło się psuć. Prezenterka przyznaje, że ślub mógł być niepotrzebną próbą ratowania uczucia między nimi. Z rozmowy Doroty z Agatą Młynarską dowiadujemy się, że rozstali się w przyjacielskich stosunkach, a projektantka nie ma żalu do byłego męża, nie przeżyła też mocno rozwodu. Córka Katarzyny Grocholi dodała także, że cieszy się z obecnego związku Adama Sztaby oraz z tego, że znalazł idealną dla siebie partnerkę i jest szczęśliwy.

„Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że [Adam - przyp. red.] w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu”, mówiła w cyklu rozmów Agaty Młynarskiej #agatasiękręci w Stylach 

Zobacz także: Dorota Szelągowska z okazji 41. urodzin opowiedziała o swoich problemach z samoakceptacją

Screen Instagram Dorota Szelągowska, @dotindotin, 18.10.2021
Fot. Dorota Szelągowska Instagram/@dotindotin

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.