Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska świętowała urodziny! Na imprezie pojawił się Adam Sztaba z żoną

Jak wyglądają relacje prezenterki i jej drugiego męża?

Marta Nawacka 18 października 2021 11:05
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

W weekend odbyła się impreza urodzinowa Doroty Szelągowskiej, na której nie zabrakło gwiazd. Prezenterka bawiła się m.in. w towarzystwie swojej wieloletniej przyjaciółki, Natalii Kukulskiej, a także... drugiego męża, Adama Sztaby, który pojawił się z obecną żoną. Jakie są ich relacje po rozstaniu?

Dorota Szelągowska świętowała urodziny

Podczas imprezy z okazji 41. urodzin Doroty Szelągowskiej bawiło się sporo bliskich prezenterce osób. Zdjęciami z wydarzenia podzieliła się na swoim koncie na Instagramie, skąd dowiadujemy się, że wśród gości byli m.in. Natalia Kukulska, z którą Dorota się przyjaźni, Aleksandra Kwaśniewska oraz były mąż projektantki wnętrz, Adam Sztaba. Mężczyzna pojawił się ze swoją obecną małżonką, Agnieszką. Jak wygląda relacja Doroty Szelągowskiej z drugim mężem po latach od rozstania?

Czytaj też: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z urodzinowego obiadu. Towarzyszyły jej dzieci i mama

Screen Instagram Dorota Szelągowska, @dotindotin, 18.10.2021
Fot. Dorota Szelągowska Instagram/@dotindotin

Adam Sztaba na urodzinach Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba małżeństwem byli tylko trzy lata. Postanowili się pobrać po 11 latach związku, kiedy w ich relacji zaczęło się psuć. Prezenterka przyznaje, że ślub mógł być niepotrzebną próbą ratowania uczucia między nimi. Z rozmowy Doroty z Agatą Młynarską dowiadujemy się, że rozstali się w przyjacielskich stosunkach, a projektantka nie ma żalu do byłego męża, nie przeżyła też mocno rozwodu. Córka Katarzyny Grocholi dodała także, że cieszy się z obecnego związku Adama Sztaby oraz z tego, że znalazł idealną dla siebie partnerkę i jest szczęśliwy.

„Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że [Adam - przyp. red.] w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu”, mówiła w cyklu rozmów Agaty Młynarskiej #agatasiękręci w Stylach 

Zobacz także: Dorota Szelągowska z okazji 41. urodzin opowiedziała o swoich problemach z samoakceptacją

Screen Instagram Dorota Szelągowska, @dotindotin, 18.10.2021
Fot. Dorota Szelągowska Instagram/@dotindotin

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?