Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska świętuje 50. urodziny męża. Tort z podobizną Michała Dąbrówki to prawdziwe dzieło sztuki

Niespodziankę przygotował również kompozytor Adam Sztaba

Damian Brillowski 14 lutego 2022 12:59
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska ma kolejny powód do dumy. Przed kilkoma dniami świętowała 22. rocznicę ślubu. A teraz jej mąż Michał Dąbrówka obchodzi okrągłe 50. urodziny. Z tej okazji wokalistka przygotowała dla niego smaczny prezent. Był nim tort z podobizną małżonka. Do życzeń przyłączył się też Adam Sztaba, który miał dla przyjaciela przygotowane wyjątkową niespodziankę. Zobacz ich wyjątkowe zdjęcia z rodzinnego albumu... 

Natalia Kukulska świętuje 50. urodziny męża Michała Dąbrówki 

Natalia Kukulska od 22 lat jest szczęśliwą żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Artyści poznali się podczas wspólnej pracy nad płytą „Puls” w 1997 roku. Między młodymi od razu pojawiła się chemia, ale spotykać zaczęli się dopiero po pewnym czasie. „To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą dwa lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu”, zdradził w jednym z wywiadów Michał Dąbrówka.

Owocem miłości Natalii i Michała jest troje wspaniałych dzieci: 22-letni Jan, 16-letnia Ania i 5-letnia Laura. Pociechy podobnie jak rodzice wykazują muzyczny talent. Co nie dziwi, jak weźmie się pod uwagę, że ich rodzinny dom był od początku wypełniony muzyką. To właśnie w nim znajduje się studio nagraniowe, w którym Kukulska razem z mężem często spędza czas tworząc nowe aranżacje. „Muzyczna oaza” zdecydowanie miała wpływ na wychowanie dzieci. Dziś zarówno Janek, jak i Ania wykazują chęć bycia częścią świata muzycznego. Niedawno furorę w internecie zrobiło nagranie, na którym Ania Dąbrówka śpiewa w restauracji w Londynie. 

Miłość Natalii i Michała również kwitnie. Ostatnio para świętowała 22 rocznicę ślubu. Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie pokazała fanom, że wspólnie z mężem sprawili sobie kubki ze zdjęciami własnych twarzy. Okazji do świętowania mają jednak o wiele więcej, ponieważ dzień po rocznicy ślubu Michał Dąbrówka świętuje swoje urodziny. W tym roku jest to szczególne wydarzenie, gdyż perkusista obchodzi okrągły jubileusz, a mianowicie skończył 50 lat. 

W ramach prezentu wokalistka przygotowała dla męża dwa okazałe torty. Na jednym z nich znalazła się podobizna ukochanego z perkusją. Napis na torcie brzmiał „50 lat Micho”. Trzeba przyznać, że smakołyk robi imponujące wrażenie.

„Stało się. Mój małżonek gra w tempie 50 bpm! Ale umie chyba w każdym tempie, bicie i metrum – słyszałam na mieście! Cudownie zobowiązująca jest ta cyfra na torcie – kochanie czekamy na autorskie granie! Wierzę i ❤️”, napisała dumna żona na Instagramie pod zdjęciem tortu. 

Do życzeń dla muzyka przyłączyło się mnóstwo fanów wokalistki, którzy w sekcji komentarzy obdarowali jubilata samymi serdecznościami. 

Czytaj także: Wielkie szczęście i wzajemne wsparcie. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 22 lat

Adam Sztaba świętuje 50. urodziny przyjaciela Michała Dąbrówki

Nie tylko rodzina świętowała okrągłe urodziny Michała Dąbrówki. Również jego przyjaciel z branży muzycznej, kompozytor i były juror „Must be the music” Adam Sztaba postanowił przyłączyć się do życzeń. Na swoim profilu na Instagramie pokazał kilka zdjęć z Michałem. Na każdej fotografii panowie przybrali inną minę, dzięki temu pokazali, że mają do siebie ogromny dystans. Nieodłącznym elementem sesji były urodzinowe balony w kształcie liczby „50”. Widać, że mężczyzn łączy prawdziwa przyjacielska więź. A oto życzenia, jakie złożył Adam Sztaba swojemu przyjacielowi w dniu urodzin: 

„Jest taki huncwot, co to okazał się na tyle ważny, że właściwie wszystkie swoje partytury z udziałem sekcji rytmicznej pisałem z myślą o Nim. Kiedy rozmaite elementy aranżu zaczęły podlegać warstwie perkusyjnej, wiedziałem, że nie jest dobrze. Wszystko, co sobie zaplanowałem było przez Niego zagrane tak, jakby grał to od zawsze, przez co trochę przynudzał, bo znikał tak ważny w muzykowaniu element zaskoczenia. Doprowadził do skrajnego stanu, w którym pomyłka nie była Jego pomyłką, tylko błędem w nutach. A przy tym miły, empatyczny i z abstrakcyjnym humorem. Krótko mówiąc: dramat. Świętuje dziś okrągłe urodziny, nazywa się Michał Dąbrówka i mógłby grać w każdym bandzie świata. Cieszmy się, że mamy Go obok”, napisał na Instagramie Adam Sztaba.

Taki przyjaciel to skarb. My również przyłączamy się do życzeń dla Michała Dąbrówki. Wszystkiego najlepszego!  

Czytaj także: „Coś się zmienia, że kończy się jakiś etap". Natalia Kukulska szczerze o wyprowadzce syna

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, premiera filmu „Bo we mnie jest seks”, Warszawa, 04.11.2021 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, premiera filmu „Bo we mnie jest seks”, Warszawa, 04.11.2021 rok 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.