Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Dorota Wellman świętowała urodziny. Ekipa DDTVN przygotowała na dla niej niespodziankę!

Tego się nie spodziewała!

Olga Figaszewska 2 marca 2023 20:30
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Od lat cieszy się niesłabnącą sympatią i uznaniem fanów. Dorota Wellman w czwartek, 2 marca świętowała urodziny. Wraz z Marcinem Prokopem dziennikarka witała widzów programu Dzień Dobry TVN. Jak zwykle dopisywały im humory i oboje zarażali pozytywną energią tłumy przed telewizorami. W tym szczególnym dniu Dorota Wellman otrzymała od koleżanek i kolegów z pracy wyjątkowy prezent. Takiej niespodzianki się nie spodziewała!

Dorota Wellman — tak świętowała urodziny

Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, bezpośredniość, profesjonalizm i dobre serce. Od lat wspólnie z Marcinem Prokopem tworzy duet idealny! Dorota Wellman jest jedną z ulubionych dziennikarek i osobowości telewizyjnych. 2 marca świętowała 62. urodziny! Z tej okazji współpracownicy przygotowali dla niej wyjątkowy prezent.

Prowadząca Dzień Dobry TVN otrzymała od koleżanek i kolegów piękny bukiet róż, który wręczył jej Mateusz Hładki. „Dorotko, od nas wszystkich i od widzów. Nieustająco kochamy cię”, przekazał dziennikarz.  Nie zabrakło też gromko zaśpiewanego 100 lat przez ekipę programu śniadaniowego.  

Czytaj też: Dorota i Krzysztof Wellmanowie: w ich małżeństwie nie brakowało wzlotów i upadków. Od ponad 35 lat tworzą zgrany duet

Wideo z tego wyjątkowego momentu pojawiło się na Instagramie Dzień DobryTVN. „Dziś wyjątkowy dzień — urodziny naszej kochanej Doroty”, napisano. Pod postem zaroiło się od pięknych życzeń. „Najcudowniejsza prowadząca ten program. Dużo zdrowia dla Pani Dorotki i prosimy sklonować dla nas Panią Dorotę, abyśmy jako widzowie mieli jak najwięcej takiej kultury, mądrości, profesjonalizmu w waszych programach. Wszystkiego Najlepszego Pani Doroto ⚘”, „Wszystkiego naj naj dla najlepszej prezenterki telewizyjnej, dziennikarza z charyzmą i cudownej kobiety💙💙💗💗💗😊”, „Moc serdecznych życzeń urodzinowych dla Pani! Zdrowia, radości, spełnienia marzeń i ludzkiej życzliwości ”, czytamy pod jednym  ze wpisów.

Dorota Wellman nie przeszła obok nich obojętnie.  „Bardzo państwu dziękuję za wszystkie życzenia. Jestem wzruszona”, odpowiedziała na nie pod konie programu. Jak dziennikarka zamierzała spędzić ten wyjątkowy dzień? „Pracuję”, odrzekła. 

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Dorota Wellman czule o relacji z synem: „bez niego nie mam powietrza, jest treścią mojego życia"

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman w sesji VIVY!, 2018 rok 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.