Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
URODZINY GWIAZD

Dorota Wellman świętuje urodziny! Ekipa DDTVN przygotowała na dla niej niespodziankę!

„Mam 60 lat, ale mam to...”

Olga Figaszewska 2 marca 2021 20:51
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Jedna z najpopularniejszych i cenionych polskich dziennikarek świętuje dziś 60. urodziny! Ekipa Dzień Dobry TVN przygotowała dla Doroty Wellman wyjątkową niespodziankę w szczególnym dla niej dniu. Prowadząca nie kryła wzruszenia i wygłosiła specjalne przemówienie. 

Dorota Wellman o 60-tych urodzinach

Dorota Wellman cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy pokochali ją za bezpośredniość i poczucie humoru. Od lat dziennikarka wraz z Marcinem Prokopem tworzy duet idealny w Dzień Dobry TVN. Dzień swoich 60-tych urodzin Dorota Wellman z pewnością zapamięta na długo. Ekipa programu przygotowała dla prowadzącej wyjątkową niespodziankę.

Na ekranie pojawił się materiał, w którym wzięli udział m.in. Grażyna Wolszczak, Bartek Jędrzejak, Jolanta Kwaśniewska czy Jurek Owsiak. Wszyscy opowiadali na pytanie, za co kochają Dorotę Wellman. Była pierwsza dama wygłosiła wiersz przygotowany specjalnie na tą okoliczność!

„W mieście w Warszawie mieszkała dziewczyna, miała psa, męża i kota oraz na imię Dorota. Miała także Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa. Kochała ją Polska cała, bo przecież nie zakała. Była kochana, miła i szczodra i czyniła wiele dobra. Doroto, w 60. urodziny dużo zdrowia życzymy, szczęścia i pomyślności i już się wpraszamy w gości”, usłyszeliśmy.

Dorocie Wellman trudno było ukryć wzruszenie. Podziękowała wszystkim za niespodziankę i piękne życzenia.

Dziękuję bardzo, w tym filmie pojawili się wszyscy ludzie, których kocham bardzo. Tu jest Marcin, którego kocham i traktuje go trochę jak syna, a trochę jak brata młodszego. Jestem wzruszona bardzo. Mam 60 lat, ale mam to w d... centralnie”, zaznaczyła.

Potem ze studiem Dzień Dobry TVN połączył się Krzysztof Zalewski, który specjalnie dla Doroty Wellman wykonał utwór Birthday autorstwa The Beatles. „Dziękuję wam bardzo. Pięknie niespodzianki. Najładniejszy prezent na świecie dostałam. Był to Krzysztof Zalewski”, podsumowała Dorota Wellman.

Również przyłączamy się do najpiękniejszych życzeń! Mamy nadzieję, że Dorocie Wellman spełnią się wszystkie pragnienia!  

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?