Dominika Gwit
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit weźmie udział w Agencie? Wszystko na to wskazuje! 

Jak poradzi sobie w ekstremalnych sytuacjach?

Olga Figaszewska 4 września 2018 14:22
Dominika Gwit
Fot. Facebook

Kariera Dominiki Gwit nabiera tempa. Niedawno wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, a teraz czeka na nią kolejne wyzwanie. Według najnowszych doniesień aktorka ma się pojawić w czwartym sezonie programu TVN, Agent Gwiazdy. Jak sobie poradzi? 

Dominika Gwit w programie Agent Gwiazdy

Wszystko wskazuje na to, że Dominika Gwit rozpocznie nową przygodę. Jak donosi jeden z portali, w październiku wraz z pozostałymi uczestnikami programu aktorka wyjedzie do Turcji.

„Dominika weźmie udział w najnowszej edycji programu Agent. Gwiazdy. Wobec niej nie można pozostać obojętnym. Ludzie będą chcieli zobaczyć, jak poradzi sobie w trudnych, ekstremalnych sytuacjach”, zdradza w rozmowie z Super Expressem osoby z produkcji programu.

To będzie niezwykle ekscytująca podróż i pierwsze, tak długie rozstanie z ukochanym mężem. Jak Dominika Gwit poradzi sobie z wypełnianiem poszczególnych zadań? Aktorka za każdym razem udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Odcinki nowej serii programu zostaną wyemitowane na wiosnę przyszłego roku. 

Będziecie jej kibicować?   

Dominika Gwit na scenie z Krzysztofem Ibiszem

Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz
Fot. Foto Olimpik/REPORTER

I na parkiecie „Tańca z gwiazdami”

Dominika Gwit, Żora Koroliow, Żora Koroliov, Taniec z Gwiazdami
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.