Co jeszcze powiedziała w „Dzień dobry TVN”?

Rafał Kowalski 3 września 2018 19:00

Wydawało się, że temat wagi Dominiki Gwit został z aktorką przerobiony już na wiele sposobów i znamy zdanie gwiazdy na temat jej dodatkowych kilogramów, jednak w weekendowym Dzień dobry TVN Kinga Rusin znów poruszyła ten wątek. Co ciekawe, pytanie doprowadziło do odważnej deklaracji Gwit...

Dominika Gwit w Dzień dobry TVN – co powiedziała?

Przed zadaniem pierwszego pytania, prowadząca Kinga Rusin zrobiła długi wstęp. „Moją matką chrzestną, moją kochaną ciocią była Danusia Rinn. I zastanawiałam się, kto tak naprawdę w polskim życiu publicznym zastąpił Danutę Rinn, która całe życie walczyła ze swoim ogromnym kompleksem, którym była nadwaga. Zrobiła z tego wielki atut, śpiewała: 'Kto ma tyle wdzięku co ja?', (...) uwodziła tym swoim największym kompleksem”, powiedziała i zapytała po chwili Dominikę. „Czy ty próbujesz przekuć to na to, żeby być charakterystyczną osobą, która walczy też przy okazji o zrozumienie”?

Aktorka odpowiedziała błyskawicznie i z dużą pewnością siebie. „Ja przede wszystkim jestem sobą, przeszłam w życiu różne etapy i wiele lekcji i nauczyłam się, co to znaczy kochać siebie ponad wszystko. Zdrowie jest najważniejsze, ja zawsze to powtarzam. Ja na otyłość choruję. […] Kocham, jestem kochana, jestem wykształconą, mądrą, silną kobietą, która wie, czego w życiu chce i która idzie przez życie z podniesioną głową i zdobywa sukcesy. […] Mnie nie interesuje zdanie innych osób na temat mojego wyglądu. Z hejtem żyję na co dzień i on po mnie spływa. Ale ostatnio pomyślałam, że muszę czasem tupnąć nogą”, usłyszeli widzowie programu.

Dominika Gwit: Jestem boginią seksu

Odważne wyznanie gwiazdy padło jednak chwilę później. Okazuje się, że Gwit akceptuje siebie tak bardzo, że jest w stanie wykrzyczeć to w nieoczekiwanych słowach! „Otyłość jest chorobą. […]Ale czy to oznacza, że mam się wycofać z życia publicznego? To jest chore! Staję na scenie i mówię, że jestem boginią seksu”, powiedziała Dominika Gwit.

Podobno już niedługo wielbiciele talentu aktorki będą się mogli o tym przekonać! Ruszyły bowiem próby do nowego spektaklu Teatru Fabryka Marzeń. Przedstawienie będzie nazywać się „Chcesz się bawić? Zadzwoń” i to właśnie w nim zobaczymy Dominikę Gwit w kolejnej odsłonie… Ciekawi efektu? My bardzo!  

1/5
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA
1/5

Dominika Gwit o sobie: Czuje się jak bogini seksu

2/5
Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz
Copyright @Foto Olimpik/REPORTER
2/5

Dominika Gwit o sobie: Czuje się jak bogini seksu

3/5
Dominika Gwit
Copyright @Instagram
3/5

Dominika Gwit o sobie: Czuje się jak bogini seksu

4/5
Dominika Gwit, podróż poślubna
Copyright @Instagram
4/5

Dominika Gwit o sobie: Czuje się jak bogini seksu

5/5
Dominika Gwit
Copyright @East News
5/5

Dominika Gwit o sobie: Czuje się jak bogini seksu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?