VIDEO VIVY!

Michał Mikołajczak w ogniu pytań! Czy zwycięzca Agenta czuje się gwiazdą? 

Jaki powinien być dobry agent?

Monika Katarzyna Krupska 12 lipca 2018 17:00

Zwyciężył Agenta Gwiazdy, ale już wcześniej było o nim głośno. Michał Mikołajczak to znakomity aktor, którego widzowie pokochali przez rolę Bartka Janowskiego w serialu Prawo Agaty. W malowniczej Słowacji Monice Katarzynie Krupskiej powiedział, dlaczego zgodził się wziąć udział w programie? 

Jaki powinien być agent? 

„Uważam, że ten program jest świetną przygodą, to jest taki eksperyment na żywym organizmie w pięknych okolicznościach przyrody, to jest coś czego ja potrzebuję do życia. Pamiętam jeszcze czasy, gdy oglądałem tego pierwszego Agenta, którego prowadził jeszcze Marcin Meller na początku lat 2000, nie wiem miałem wtedy lat 14-15 i chciałem bardzo wytropić tego agenta”, powiedział Vivie! Michał Mikołajczak. 

Dodał, że w przypadku tego programu przyrostek gwiazdy jest trochę niepotrzebny. „Ja wolałbym, aby to nadal nazywało się Agent. Nie mamy Azja Express Gwiazdy, Ameryka Express Gwiazdy tylko jest Azja Express. Nie czuję się gwiazdą. Nie, absolutnie”, mówił. 

Zdaniem Mikołajczaka w programie trzeba było umieć kombinować. „To jest gra, która trwa 24 godziny na dobę i trzeba grać”, wyznał Michał. Dodał, że w życiu nie trzeba, aż tyle kombinować. „Jak jechałem tam, to wydawało mi się, że dobry agent powinien umieć wtopić się w tłum, że powinien umieć działać tak, żeby nikt nie wiedział, że działa, a po powrocie stwierdzam, że agent powienien być bezczelny i nawet robić wszystko na oczach grupy”, mówił Michał. 

Zobaczcie wideo VIVY!. Jak myślicie, czy w życiu prywatnym Michał Mikołajczak również potrafi być bezczelny? A może jesteście ciekawi, czy zobaczymy go w kolejnej edycji Ameryki Express 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.