Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Cezary Pazura zachwycił fanów czułym zdjęciem z żoną!

Jak oni się kochają! „Tylko pozazdrościć takiej miłości”, piszą fani

Olga Figaszewska 18 lipca 2021 12:16
Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Edyta i Cezary Pazurowie tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani od dwunastu lat trwają przy swoim boku, otaczają miłością, wsparciem i zaufaniem. Wspólnie doczekali się trójki pociech: Amelii, Antoniego i Rity. Niedawno Cezary Pazura opublikował na Instagramie czuły kadr z ukochaną żoną. Aktor zachwycił internautów miłosnym wyznaniem.

Cezary i Edyta Pazurowie na romantycznym zdjęciu

Aktor od czasu do czasu zamieszcza w mediach społecznościowych urocze rodzinne kadry. Cezary Pazura pozostaje w kontakcie z wiernymi fanami. Wpisy artysty cieszą się popularnością. Jeden z nich wywołał u internatów ogromne emocje.

Cezary Pazura opublikował czułe zdjęcie, na którym całuje ukochaną żonę. Edyta Pazura wygląda na nim olśniewająco w białej kreacji ze zdobieniami, a całość dopełnia wianek z jasnych kwiatów. Z kolei aktor postawił na białą marynarkę i ciemne spotkanie.

Zobacz też: Edyta Pazura pokazała, jak wygląda najstarsza córka Cezarego. Uderzające podobieństwo!

Jak oni się kochają! Obok tego wpisu nie można było przejść obojętnie.  „Jak ja Ją kocham! Edyta nie daruję Ci tej nocy! #kobietamojegożycia”, napisał Cezary Pazura.

Niektórzy fani zaczęli podpytywać o to, czy małżonkowie przypadkiem nie odnowili przysięgi małżeńskiej. Inni zostawiali ciepłe komentarze pod zdjęciem pary i nie szczędzą im komplementów.

„Jakie to piękne i wyjątkowe znaleźć drugą połowę w całości”, „Tylko pozazdrościć takiej miłości”, „Piękna Ona, piękny On i jaka piękna Miłość 😍❤️❤️❤️❤️ ”, czytamy.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.