Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Pazura pokazała, jak wygląda najstarsza córka Cezarego. Uderzające podobieństwo!

33-letnia Anastazja jest bardzo podobna do taty

Dorota Falkowska 5 lipca 2021 09:01
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Żona Cezarego Pazury opublikowała na swoim Instagramie bardzo wyjątkowy kadr. Na zdjęciu pokazała dwie bardzo ważne dla aktora kobiety! Ich najstarszą córkę Amelię i Anastazję z pierwszego małżeństwa aktora. Widać, że pomiędzy dziewczynami jest prawdziwa więź!

Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę Cezarego Pazury 

Cezary Pazura i Edyta Pazura od 12 lat są szczęśliwym małżeństwem. Początkowo różnica wieku pomiędzy nimi wzbudzała wiele kontrowersji, parę dzieli bowiem 26 lat, ale z każdym rokiem udowadniają, że ich małżeństwo jest coraz mocniejsze. Aktor wytrwale szukał szczęścia w miłości i zanim poślubił Edytę, miał już za sobą dwa nieudane małżeństwa. Związek z Edytą okazał się być dla aktora tym najszczęśliwszym. Niedawno świętowali 12. rocznicę ślubu i doczekali się również trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity.

Przed relacją z Edytą, żoną aktora była Weronika Marczuk, a jako bardzo młody mężczyzna poślubił Żanetę. Owocem pierwszego małżeństwa Pazury jest Anastazja, która w tym roku skończy 33 lata. Dziewczyna ma z tatą bardzo ciepłe relacje i jest w jego domu częstym gościem

Czytaj też: Cezary Pazura otworzył się na temat wychowywania syna. Łączy ich piękna relacja!

Żona Cezarego Pazury udostępniła wczoraj na swoim Instagramie bardzo uroczy kadr. W najnowszym poście pokazała swoją najstarszą córkę Amelię wraz z córką Cezarego i byłej żony Żanety, 33-letnią Anastazją. Wygląda na to, że przyrodnie siostry mają bardzo dobrą relację. Chętnie pozowały i stroiły zabawne miny do obiektywu. Nie da się ukryć, że najstarsza córka Cezarego Pazury jest do niego bardzo podobna! Internauci nie pozostali na ten czuły kadr obojętni i nie szczędzili pochwał dla rodziców. „Super. Pięknie, że mają wspaniały kontakt. To nie zawsze jest takie oczywiste…”, można przeczytać pod postem. 

Przeczytaj także: Cezary Pazura przypomniał zdjęcie Edyty Pazury sprzed 13 lat!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?