Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
Z ŻYCIA GWIAZD

Cezary Pazura otworzył się na temat wychowywania syna. Łączy ich piękna relacja!

Aktor nie ukrywa, że nie jest to łatwe zadanie

Ksenia Krasko 7 maja 2021 15:15
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Od wielu lat odnosi sukcesy zawodowe, a w życiu prywatnym jest równie szczęśliwy. Cezary Pazura zawsze podkreśla, że rodzina jest najważniejsza, a relacja, jaką zbudował z żoną Edytą Pazurą, jest tego najlepszym dowodem. Aktor często publikuje zdjęcia z prywatnego archiwum, także z dziećmi, a wypowiadając się na temat pociech nie kryje dumy. Tym razem podzielił się swoimi przemyśleniami o wychowywaniu jedynego syna Antoniego.

Cezary Pazura o relacji z synem. Jak wychowuje Antoniego?

Aktor podkreślił w rozmowie z Faktem, że jego relacja z Antonim już teraz przypomina „męską przyjaźń”, na czym prawdopodobnie zależy każdemu ojcu. Jednocześnie Cezary Pazura jest świadomy, że wychowywanie chłopca nie jest łatwym zadaniem. „Uważam, że w obecnych czasach nie jest łatwo wychować chłopaka. Ja czuję, że z moim synem mam już pewnego rodzaju męską przyjaźń. Uczę go odpowiedzialności, żeby był dla innych opoką, silnym ramieniem”, podkreśla.

Zależy mu, aby Antoni w przyszłości był odpowiedzialnym, ale też wrażliwym mężczyzną. „Nie chowam go „zimno”. Lubię jak jest kontakt, rozmowa, ciepło. Dużo czasu spędzamy razem, jeździmy razem na działkę, od czasu do czasu wsiadamy na quady. Chcę u niego rozwijać inteligencję, a nie ją zwijać”, tłumaczy aktor.

Na ten temat wypowiadał się już wcześniej, gdy skomentował jedno ze swoich zdjęć. „Relacje z synem najważniejsze, ale też najdelikatniejsze. Wrażliwy po ojcu, piękny po matce. Trzeba dbać, kochać i hodować. Nauczyć właściwych wyborów. Łatwo nie jest i lekko nie będzie. Ale razem damy radę”, pisał wtedy.

ZOBACZ: Córka Cezarego Pazury rozwija swoją karierę. Anastazja idzie jak burza!

Cezary Pazura o związku z żoną Edytą Pazurą

Cezary Pazura opowiedział też o swojej relacji z żoną. „Edytka ciągle mnie zaskakuje. Ma wiele wspaniałych talentów i jako młoda osoba wielu rzeczy próbuje. A ja jestem mężem, który nie ogranicza swojej żony. Najpiękniejsze dla mnie w życiu jest widzieć, jak ona się rozwija”, mówił w wywiadzie z Faktem w zeszłym roku.

ZOBACZ: Cezary Pazura przypomniał zdjęcie Edyty Pazury sprzed 13 lat!

Para dwanaście lat temu wzięła ślub i wydaje się, że są jednym z najtrwalszych małżeństw w show biznesie. Wychowują trójkę wspólnych pociech – 12-letnią Amelię, 3-letnią Ritę i 9-letniego Antoniego – oraz wspólnie opiekują się i wspierają córkę aktora z poprzedniego związku, dorosłą już Anastazję. 

Cezary Pazura opowiedział o relacji z synem Antonim. Zdjęcie: Edyta Pazura dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.