Anastazja Pazura, Cezary Pazura
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Cezarego Pazury rozwija swoją karierę. Anastazja idzie jak burza!

Poszła w ślady ojca?

Aleksandra Andrzejak 7 maja 2021 06:57
Anastazja Pazura, Cezary Pazura
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Córka Cezarego Pazury, Anastazja, ma 33 lata i rozwija swoją karierę. Ma już na koncie debiut w filmie. Czy jednak zdecydowała się pójść w ślady ojca?

Córka Cezarego Pazury: Anastazja

Cezary Pazura po raz pierwszy ożenił się w 1989 roku. Owocem jego miłości z pierwszą żoną, Żanetą, jest córka Anastazja. Niestety nie żyli długo i szczęśliwie. W 1994 roku kobieta zerwała kontakt z rodziną i zrzekła się praw do opieki nad dzieckiem.

Wychowaniem Anastazji zajął się wówczas Cezary. Poświęcał jej każdą wolną chwilę. Zabierał córkę na plany zdjęciowe. Stanął przed wielkim wyzwaniem spełnienia zarówno roli matki jak i ojca w życiu córki. Wspominał o tym w swojej autobiografii pod tytułem Byłbym zapomniał: „Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe” - wyznał aktor.

Zobacz także: Cezary Pazura: „Po tym, jaki jest mężczyzna, widać, jaka kobieta za nim stoi”

anastazja pazura co dzis robi
Fot. Grąbczewski / AKPA
Anastazja Pazura z tatą Cezarym, 2008

Czym się zajmuje córka Cezarego Pazury?

Anastazja Pazura jest córką Cezarego z pierwszego małżeństwa. W 2007 roku aktor poślubił młodszą o 13 lat Edytę. Wspólnie wychowują Amelię, Antoniego i Ritę. Anastazja w tym roku kończy 33 lata, ale mimo to ma świetny kontakt z przyrodnim rodzeństwem oraz małżonką taty. „Uwielbiamy się. To bardzo mądra kobieta i zdaje sobie sprawę z tego, jak jest ważna dla mnie” - skomentowała Edyta w jednym z wywiadów.

Zobacz także: Najstarsza córka Cezarego Pazury ma już ponad 30 lat. Aktor wychował ją sam

anastazja pazura czym sie zajmuje jak wyglada
Fot. Bartosz KRUPA/East News
Anastazja Pazura na wręczeniu dyplomów aktorskich Warszawskiej Szkoły Filmowej, 2017

Nie da się ukryć, że córka Cezarego wyrosła na piękna kobietę. Jej urodę można podziwiać na zdjęciach zamieszczanych w social mediach. Aktor na swoim profilu na Instagramie poza kadrami z życia zawodowego pokazuje także fotografie z rodziną. Anastazja również prowadzi swój profil. Jednak tam próżno szukać jej zdjęć. 

Zobacz także: Ile naprawdę zarabiają aktorzy? Cezary Pazura ujawnił stawki...

Na swoim profilu na Instagramie Anastazja Pazura pokazuje swoje dzieła, dosłownie. Ponieważ zamiast pójść w ślady ojca postanowiła zająć się grafiką. To z nią związała swoją przyszłość i odnosi w tej dziedzinie nie lada sukcesy. Dziewczyna pracuje dla luksusowego magazynu: „Od czterech lat jest dyrektor artystyczną magazynu o sztuce i kulturze Presto. Od pewnego czasu przeprowadza również wywiady” - podaje Życie na Gorąco

Mimo to Anastazja ma na swoim koncie debiut aktorski. Studiowała nawet na Warszawskiej Szkole Filmowej. Zagrała w produkcjach takich jak: Na dobre i na złe oraz Przypadki Cezarego P. Nie ma jednak wątpliwości, że Anastazja ma talent do rysunku. Poniżej zobaczycie kilka jej dzieł. 

Zobacz także: Cezary Pazura: „Są elementy w moim życiu, bez których nie potrafiłbym żyć: dzieci i żona”​​​​​​​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?