Anastazja Pazura, Cezary Pazura
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
DZIECI GWIAZD

Córka Cezarego Pazury poszła w ślady ojca!

Anastazja wyrosła na piękna kobietę!

Damian Duda 19 stycznia 2020 15:18
Anastazja Pazura, Cezary Pazura
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Anastazja Pazura niewątpliwie odziedziczyła talent po swoim ojcu. Jak podawały media, córka aktora postanowiła pójść w ślady Cezarego Pazury i została aktorką. Kilka lat temu wystąpiła w jednym z odcinków serialu Na dobre i na złe, w którym wcieliła się w postać morderczyni. A potem miała na swoim koncie udział w Barwach Szczęścia. Teraz pojawiła się z tatą na premierze filmu Psy3. Wyrosła na prawdziwą  piękność! 

Córka Cezarego Pazury. Kim jest Anastazja Pazura?

Córka Cezarego Pazury ukończyła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej, a aktor jest przekonany, że talent aktorski odziedziczyła właśnie po nim. Jednak nie od początku Anastazja chciała pójść w ślady ojca. Studiowała architekturę wnętrz w Anglii. Cezary Pazura nie ukrywa dumy z faktu, że postanowiła zostać aktorką. 

Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy, mówił Cezary Pazura w rozmowie z „Super Expressem’’ .

Dzieciństwo 

Dwadzieścia trzy lata temu pierwsza żona Cezarego Pazury, Żaneta, wyszła z domu, do którego już nigdy nie wróciła. Para poznała się w 1986 roku, a pobrali się trzy lata później. Siedem lat temu „Rewia’’ postanowiła sprawdzić, co dzieje się z byłą żoną aktora, która w przeszłości miała problem z narkotykami. „Większość dnia spędza w domu. Wychodzi jedynie na spacer z psem lub po to, aby odebrać córkę ze szkoły’’, czytamy w tygodniku.

Cezary Pazura w VIVIE!

Dziś wyznaje, że bardzo bał się zacząć to nowe życie. Tego, co ludzie powiedzą.

Co powiedzą ci, którzy patrzą na nas przez szkło powiększające? Ci, którzy nas podglądają. Kiedy nasze zdjęcia pokazały się w prasie, mama Edytki nic nie wiedziała. No więc panika. Natychmiast kupiłem kwiaty, pojechałem do niej do Krakowa i powiedziałem, że mam wobec córki uczciwe zamiary. Specjalnie zamieszkałem w Krakowie, chodziłem na zakupy, z psem na spacer, żeby wszyscy przestali Edytce głowę zawracać. Pokazaliśmy, że jesteśmy razem. Koniec kropka. Ale mam żal, bo moją żonę skrzywdzono bezwzględnymi komentarzami, a była bardzo młodą osobą z gigantycznym potencjałem.

Z Edytą tworzą zgodne małżeństwo. Łączy ich nie tylko uczucie, ale i wspólne wartości - dla obojga rodzina jest w życiu priorytetem. Aktor przyznaje, że od początku wiedział, że Edyta jest dla niego idealną partnerką:

Czułem, że mam diament. Żeby diament stał się brylantem, musi być oszlifowany. Edytka czasami tylko pyta: „Dlaczego w taki bolesny sposób?”. Powiem pani, że chciałbym długo żyć, żeby jak najdłużej w tym naszym szczęściu uczestniczyć. Bo ja jestem szczęśliwy. Mam wszystko wymodlone.

Anastazja Pazura w 2017 roku

Anastazja Pazura
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Anastazja wraz z tatą, Cezarym Pazurą na premierze filmu Psy 3. 

Anastazja Pazura
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.