O TYM SIĘ MÓWI

„Albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz”. Beata Tadla padła ofiarą szantażystów

„To było podłe, a ja czuję się po prostu okradziona z własności”, napisała gwiazda

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2020 11:21

Beata Tadla padła ofiarą szantażystów. „Albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz”, usłyszała. Dziennikarka podzieliła się swoją historią z obserwatorami. Sytuacja wymagała natychmiastowego działania.

Beata Tadla o utracie konta na Instagramie i szantażu

Dziennikarka przez lata budowała na Instagramie swój profil, wokół którego zgromadziła rzeszę stałych obserwatrów i wiernych fanów. Zamieszczała tam swoje prywatne zdjęcia, a także materiałów związanych z jej życiem zawodowym. Straciła wszystko…

Beata Tadla padła ofiarą szantażystów. Hakerzy przejęli jej konto i zażądali pieniędzy za jego zwrot. Gwiazda nie ugięła się ich roszczeniom.

Postanowiła stworzyć nowy profil! Beata Tadla zamieściła już pierwszy post, w którym postanowiła wszystko opisać.

„Drodzy! Hakerzy zlikwidowali moje konto na Instagramie. Włamali się do zabezpieczeń, zmienili identyfikatory, zażądali pieniędzy (w kryptowalucie), postawili ultimatum: albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz profil. Nie zapłaciłam, więc straciłam konto budowane przez lata, z wieloma pamiątkami, wspomnieniami, historią mojej zawodowej drogi, z kontaktami. To było podłe, a ja czuję się po prostu okradziona z własności”, napisała gwiazda.

Nie mamy wątpliwości, że Beacie Tadli uda się szybko odbudować swój profil. Dziennikarka zwróciła się do fanów z pewną prośbą.

„Zaczynam zatem od nowa. Jeśli ktoś zechce do mnie wrócić, czekam z otwartymi ramionami", zakończyła swój wpis.

Gwiazda może liczyć także na słowa wsparcia od swoich stałych obserwatorów i sympatyków. 

,,Pani Beato ! Gratuluję odwagi bycia twardą babką ! :)) To wielka strata, ale bywają większe", ,,Już jestem z Tobą na insta 😍🤩❤️", ,,Przykre😢.. w podły sposób bez naszej zgody „ktos”zabiera budowane latami wspomnienia...kibicuje z całego serducha za wielki powrót ♥️♥️♥️...jeszcze będzie pięknie♥️...", pisano w komentarzach. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.